Text size

Line spacing

Contrast

Placeholder Placeholder
Background image
For visually impaired

News

31. detsembri hilisõhtul suletakse autodele ja bussiliiklusele Vabaduse pst lõik 

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

Liikluskorraldus

30 December / 31. detsembri hilisõhtul kell 22.30 suletakse autodele ja bussiliiklusele Vabaduse puiestee lõik Kaubamaja ristmikust Kaarsillani. Liiklus avatakse 1. jaanuari hommikul kell 3. 

Autojuhtidel soovitatakse ümbersõiduna kasutada Narva maanteed. Narva maantee kaudu on ümbersõidule suunatud ka bussiliinid 6 ja 7. 

Bussid ei läbi Vabaduse puiestee sulgemise ajal peatuseid Vabaduse puiestee, Raeplats, Vabadussild ja Palmihoone. Liini nr 6 bussid peatuvad ajutises Palmihoone peatuses, mis on tähistatud Laiale tänavale Vabaduse puiestee ristmiku lähistele, ning peatustes Atlantis ja Linnamuuseum. Liini nr 7 bussid peatuvad peatustes Linnamuuseum, Vene ja Atlantis

Aastavahetuse öösel on pikendatud bussiliinide nr 1, 2 ja 4 tööaega umbes kella 2ni öösel. 31. detsembri bussiliinide sõiduplaanid on kättesaadavad internetis web.peatus.ee

Rattaringlus suletakse 31. detsembril kell 21 ja avatakse 1. jaanuari hommikul kell 5.

Tartu linn tänavu aastavahetuse ilutulestikku ei korralda lähtudes Terviseameti Lõuna regionaalosakonna ja Lõuna Päästekeskuse soovitustest koroonaviiruse leviku pidurdamiseks.

Rutt Ernits-Sups

avalike suhete osakond
kommunikatsioonispetsialist

Tel:
Mob: 5554 0731

Last changed 01.01.2021