Text size

Line spacing

Contrast

Placeholder Placeholder
Background image
For visually impaired

Volikogu istungid ja dokumendid

Volikogu istungid
Osavõtt istungitest
Menetluses eelnõud
Volikogu dokumendid
Istungite ülekanded ja videod

Linnavolikogu istungid

Volikogu istungid on reeglina kord kuus neljapäeviti algusega kell 15:00 Tartu Ülikooli raamatukogu konverentsisaalis. Pärast 2020. aasta märtsis riigis eriolukorra kehtestamist võttis volikogu kasutusele ka elektroonilised töövormid. Juulis ja augustis tavaliselt istungeid ei peeta. Volikogu istungi eelsel nädalal toimuvad komisjonide koosolekud.

Linnavolikogu istungid on avalikud, võib tulla kohapeale jälgima, samuti saab istungi ülekannet vaadata linna kodulehel, Youtube’i kanalil https://www.youtube.com/c/Tartulinn ja volikogu Facebookis https://www.facebook.com/tartuvolikogu/

Istungid 2021. aastal

Istungid 2020. aastal

 

Foto: Lauri Kulpsoo
Foto: Lauri Kulpsoo

Last changed 29.09.2021

 

Linnavolikogu liige Kandideerimisnimekiri Volituste periood (kui märkimata, siis koosseisu algusest 01.11.2017 katkematult) Istungeid/osalenud
Laura Danilas Reformierakond   51/48
Ene Ergma Reformierakond   51/48
Jelena Frunze Keskerakond   51/48
Martin Hallik Sotsiaaldemokraatlik Erakond 01.11.2017 - 30.08.2018
01.01.2021 - ...
22/19
Indrek Hirv Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 01.11.2017 - 15.11.2017
03.04.2018 - 01.11.2018
05.03.2019 - 31.10.2019
01.04.2020 - ...
34/31
Tamara Hristoforova Reformierakond   51/50
Veljo Ipits Reformierakond   51/47
Harri Jallajas Reformierakond   51/50
Helmer Jõgi Reformierakond 07.10.2019 - 11.02.2020
16.05.2020 - ...
22/21
Merle Jääger Valimisliit Tartu Heaks   51/27
Toomas Jürgenstein Sotsiaaldemokraatlik Erakond 01.11.2017 - 02.11.2017
04.03.2019 - ...
31/30
Triin Anette Kaasik Reformierakond 01.11.2017 - 21.05.2018
22.08.2018 - ...
48/38
Indrek Kalda Eesti Konservatiivne Rahvaerakond   51/38
Anneli Kannus Isamaa Erakond 06.12.2018 - 07.01.2019
11.04.2019 - ...
32/27
Lemmit Kaplinski Sotsiaaldemokraatlik Erakond   51/48
Toomas Kapp Reformierakond   51/51
Indrek Katušin Reformierakond 09.11.2017 - 17.02.2020
21.05.2020 - ...
48/41
Krõõt Kiviste Reformierakond 02.11.2017 - 17.02.2020
18.05.2020 - ...
49/42
Hannes Klaas Valimisliit Tartu Eest 01.11.2017 - 07.01.2020
02.09.2020 - ...
44/43
Rein Kokk Keskerakond   51/49
Jüri Kõre Valimisliit Tartu Heaks   51/45
Ants Laaneots Reformierakond   51/40
Peeter Laurson Isamaa Erakond   51/50
Kadri Leetmaa Sotsiaaldemokraatlik Erakond   51/44
Verni Loodmaa Reformierakond   51/44
Eva Loskit Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 01.11.2017 - 30.03.2020
02.09.2020 - ...
47/47
Mihhail Lotman Isamaa Erakond 01.11.2017 - 26.04.2019
17.08.2020 - ...
36/22
Ott Maidre Sotsiaaldemokraatlik Erakond   51/47
Senta-Ellinor Michelson Reformierakond   51/50
Aadu Must Keskerakond   51/48
Nikolai Männik Reformierakond 12.11.2017 - 13.11.2017
13.02.2018 - ...
46/44
Irina Panova Keskerakond   51/51
Heljo Pikhof Sotsiaaldemokraatlik Erakond   51/40
Andrus Punt Reformierakond 12.11.2017 - ... 50/49
Nikolai Põdramägi Keskerakond   51/50
Karl Pütsepp Sotsiaaldemokraatlik Erakond 18.02.2020 - ... 19/19
Jüri-Ott Salm Valimisliit Tartu Heaks 01.11.2017 - 06.06.2019
07.06.2020 - ...
39/36
Jüri Sasi Reformierakond 12.11.2017 - 13.02.2018
21.05.2018 - 22.08.2018
14.09.2018 - 01.10.2018
12.04.2019 - ...
37/37
Kristo Seli Reformierakond   51/48
Artjom Suvorov Keskerakond 01.11.2017 - 02.11.2017
25.11.2020 - ...
11/11
Indrek Särg Eesti Konservatiivne Rahvaerakond   51/49
Vladimir Šokman Keskerakond   51/51
Kaja Tarto Eesti Konservatiivne Rahvaerakond   51/46
Tanel Tein Valimisliit Tartu Eest 01.11.2017 - 07.11.2018
02.07.2019 - 03.12.2019
27/23
Toomas Tein Reformierakond   51/41
Tiia Teppan Reformierakond 01.11.2017 - 12.11.2017
01.10.2018 - ...
37/35
Kristjan Tiirik Reformierakond   51/51
Piret Uluots Sotsiaaldemokraatlik Erakond 20.04.2018 - ... 42/41
Heiki Vilep Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 15.11.2017 - 03.04.2018
01.11.2018 - 05.03.2019
16.04.2018 - ...
41/36
Volitused peatatud või lõpetatud Kandideerimise nimekiri Volituste periood Istungeid/osalenud
Argo Annuk Isamaa Erakond 07.01.2019 - 15.01.2019;
27.04.2019 - 17.08.2020
15/12
Malle Blumenau Reformierakond 01.11.2017 - 02.11.2017 0/0
Hele Everaus Reformierakond 01.11.2017 - 11.04.2019 21/18
Margus Hanson Reformierakond 18.02.2020 - 15.05.2020 2/2
Margus Jaanovits Valimisliit Tartu Eest 08.01.2020 - 01.09.2020 7/7
Ants Johanson Sotsiaaldemokraatlik Erakond 18.02.2020 - 31.12.2020 10/10
Ruuben Kaalep Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 01.11.2017 - 15.04.2019 21/20
Vahur Kalmre Valimisliit Tartu Eest 07.11.2018 - 02.07.2019
04.12.2019 - 01.01.2021
24/23
Gea Kangilaski Sotsiaaldemokraatlik Erakond 01.11.2017 - 13.02.2020 32/25
Ragnar Kekkonen Reformierakond 02.11.2017-09.11.2017
13.02.2018-01.10.2019
22/20
Mika Arto Juhani Keränen Reformierakond 12.02.2020 - 20.05.2020 3/3
Urmas Klaas Reformierakond 01.11.2017 - 12.11.2017 1/1
Jarno Laur Sotsiaaldemokraatlik Erakond 01.11.2017 - 20.04.2018 9/6
Marju Lauristin Sotsiaaldemokraatlik Erakond 01.11.2017 - 08.03.2019 20/17
Mihkel Lees Reformierakond 01.11.2017 - 14.09.2018 14/14
Jaak Nigul Isamaa Erakond 09.11.2017 - 05.12.2018 15/9
Martin Parmas Reformierakond 13.11.2017 - 13.02.2018 4/4
Kalle Pilt Valimisliit Tartu Heaks 07.06.2019 - 06.06.2020 12/10
Aivar Riisalu Isamaa Erakond 01.11.2017 - 09.11.2017 1/1
Marina Riisalu Keskerakond 02.11.2017 - 24.11.2020 40/38
Valvo Semilarski Reformierakond 01.11.2017 - 02.11.2017 0/0
Jaan Willem Sibul Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 01.11.2019 - 01.09.2020 10/10
Tarvo Siilaberg Isamaa Erakond 15.01.2019 - 11.04.2019 3/2
Auli Solo Reformierakond 18.02.2020 - 17.05.2020 2/2
Raimond Tamm Reformierakond 01.11.2017 - 12.11.2017 1/1
Asko Tamme Sotsiaaldemokraatlik Erakond 30.08.2018 - 04.03.2019
08.03.2019 - 13.02.2020
19/18

Last changed 07.10.2021

Last changed 07.12.2020

Last changed 07.12.2020

Last changed 27.01.2021