Text size

Line spacing

Contrast

Placeholder Placeholder
Background image
13°
For visually impaired
13°

News

Ärifestival sTARTUp Day avalikustab kogu programmi

MTÜ sTARTUpDay pressiteade

Startupday

3 January / Baltikumi suurim ärifestival sTARTUp Day 2019 “From zero to hero” toimub 23.-25. jaanuaril Tartus TÜ Spordihoones.

Festivali põhiprogramm on nüüd avalik.

Festivali põhiprogramm on jaotatud 24.-25. jaanuarile ning 23. jaanuaril toimuvad kõrvalüritused, millest suuremad Investor Day ja Executive Day. “Esimest korda on meil põhiprogramm kahel täispikal päeval ning läbi selle oleme suutnud kasvatada ka programmi mahtu ja kvaliteeti,” räägib sTARTUp Day peakorraldaja Ermo Tikk.

Festival toob kokku ligi 4000 osalejat ja üle 100 esineja üle terve maailma. Programm on jagatud on kolmele lavale ja seitsmesse seminariruumi. Lisaks suur demo- ning partnerala, pitcingu-võitlused ja palju muud.

Festivali programm on üles ehitatud 19 põnevale teemaplokile. “Kuna üritust korraldab Tartu ettevõtluskogukond, siis on paljud festivali fookusteemad on valitud selle järgi, millega meie kogukond tegeleb ja mida arendada soovime,” räägib Tikk.

Teemad varieeruvad AI-st kosmostehnoloogia ja loomemajanduseni, turundusest targa linnani ja palju muud. “Räägitakse, et Baltikumis on hea tehniline võimekus, kuid puudu tuleb äri- ja turunduslikust kogemusest. Sel aastal on meil festivalil väga tugev turundusplokk, kus ettekannetega astuvad üles turundusgurud, kes töötanud Google’is ja Tinderis,” räägib sTARTUp Day programmijuht Sven Illing.

Festivalil esinevad näiteks Google Play tippu viinud turundusjuht Patrick Mork, Rootsi esimene ja ainus astronaut Christer Fuglesang, brändikonsultant ja endine Tinderi Euroopa kommunikatsioonijiuht Hermione Way, endine IKEA peadisainer Marcus Engman ja paljud teised. Vaata rohkem: https://startupday.ee/speakers

Ärifestivali sTARTUp Day 2019 korraldavad Tartu linn, Tartu Ülikool, Tartu Teaduspark, Startup Estonia ja kogu Tartu startup-kogukond. See on Baltimaade suurim ärifestival, mis toob kokku idufirmad, traditsioonilised ettevõtjad, investorid, innovaatorid ja tudengid.

sTARTUp Day kuldsponsor on Swedbank, hõbesponsor Elisa ning pronkssponsorid Fortumo, Valge Klaar, Sorainen, Playtech ja Caffeine.

Kogu sTARTUp Day programm: https://startupday.ee/program

Kontakt:

Triin Kand
Kommunikatsioonijuht
sTARTUp Day 2019
(+372) 53 977 502
triin.kand@startupday.ee

Last changed 03.01.2019