Text size

Line spacing

Contrast

Placeholder Placeholder
Background image
13°
For visually impaired
13°

News

Tartu saatis noorsuusatajad talimängudele

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

noorsportlased

4 January / Eile saatis Tartu linn teele noored suusatajad, kes lähevad Tartut esindama Rahvusvahelistele Laste Talimängudele Lake Placidisse.

Tartu linn on liitunud Rahvusvahelise Olümpiakomitee patronaaži all tegutseva rahvusvahelise spordiorganisatsiooniga International Children Games, kes korraldab igal aastal Rahvusvahelisi Laste Mänge. Mängud, millest saavad osa võtta 13-15aastased noorsportlased, on üles ehitatud sarnaselt olümpiamängudega. Mängude eripäraks on aga see, et nendest ei võta osa riikide koondised, vaid linnade koondised. Eestist on selle võistlussarjaga praegu liitunud vaid Tartu linn.

Tänavused Rahvusvahelised Laste Talimängud toimuvad 6.-12. jaanuarini endises olümpialinnas Lake Placidis, USAs. Tartu linna neljaliikmeline noortekoondis osaleb murdmaasuusatamises. Koondisesse kuuluvad Tartu Suusaklubi sportlased Mari Ann Jahhu, Pillerin Vilipuu, Mihkel Renning ning Ralf Kivil. Treenerina sõidab kaasa Kerstin Margus ja delegatsiooni juht on Rasmus Pind.

Linnavalitsuse poolt olid delegatsiooni teele saatmas abilinnapead Madis Lepajõe ja Mihkel Lees ning sporditeenistuse juhataja Veljo Lamp.

Last changed 04.01.2019