Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
22°

Küsimus

Küsimus

Valdkond: transport
Teema: Ära jäänud buss

Tere
Küsimus on selline ,et kus jäi eile hommikul kell. 8.43 liin nr.4 buss mis pidi Kaubamaja peatusest väljuma kell.8.43 ja sees buss pidi minema võru tänava suunas aga olen tõesti viimasel ajal väga kuri sebe peale mul kuri kahtlus ,et see kell 8.43 buss liin nr.4 ta vist läks 3 minutit varem ära aga nii ei tohi küll teha ,et ollakse 3 minutit ajast ees see ei tähenda ,et bussi juht võib enne õiget kella aega välja sõita tegu on eile kuupäevaga nimelt 08.01.2019 ja buss liin nr.4 on mul sebele uudis ,et nad ei tohi mitte mingil juhul varem väljuda peatusest kui ette nähtud sest ma soovisin ikkagi varem tööle jõuda aga mul on tunne ,et mõned bussi juhid tuleb kohe vaibale ja nendega tõsiselt rääkida sest nii moodi reisijatega ei tohi käituda see on lubamtu ja mina vihkan sellised asju ja mul on küsimus as sebe ,mis meil bussi liikluses viimasel ajal toimub see väga tõsine küsmus ka teile linnavalitus sest see on lubatu kuidas sebe juhid meiega käituvad palun selllised asjad kohe päeva korda võta linnavalituses ja üle ültse kas meie bussi liiklus üks kord saab nii korda ,et me saaks rahul olla aga see mida sebe teeb viimasel ajal see on täiesti lubatus ja mina sellised asju ei aktspteeri ja nii ongi palun sebel need asjad tõsielt üle vaadata ja ei mingit valetamist mulle ja ega ümber nurga keerutamist ma lausa vihakn sellist sebe tenindust see ei ole enam normaalne.
Aitäh.

Esitaja: T. .
Esitatud: 09.01.2019

Vastus

Tere!

Teie küsimusele saime vedajalt järgmise vastuse:

Suur tänu, et meie poole pöördusite. Peame kahetsusega tõdema, et liinil nr 4 oli 8. jaanuaril liinihäire seoses bussi tehnilise rikkega. Teenindamata jäi liini nr 4 liiniring Tähe kell 8.01 kuni Jalaka peatuseni kell 8.59.

AS SEBE bussijuhid teenindavad liine vastavalt olemasolevale sõiduplaanile, erandid tekivad juhul, kui tehnikaga midagi juhtub või tee-, liiklus- või ilmastikuolud ei võimalda graafikus püsida.

Vabandame Teie ees tekkinud ebamugavuse pärast.

Lugupidamisega

Vastaja: Madis Oona
linnamajanduse osakond
liikluskorraldusteenistus
ühistranspordi peaspetsialist
madis.oona@raad.tartu.ee
Vastatud: 06.02.2019