Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Küsimus

Küsimus

Valdkond: liikluskorraldus
Teema: Aleksandri tänava remont

Kui kaua kestab veel aleksandri tänava korda tegemine?!
Juba suvest saadik annab antud töötegijate kvaliteet vägagi soovida. Ilma majaomanikke hoiatamata on nii suvel kui ka kaks nädalat tagasi kaevatud antud tänaval asuva maja värava ette auk. Küsimuse korral, et miks ei hoiatata, vaatasid töömehed suurte silmadega vastu, et kas hoiate autosid hoovis. KUS NEID SIIS HOIDMA PEAKS?!
Nüüd on antud värava esine asfalteeritud ja uute äärekividega. Asfalti ja aiaesise vahele on jäetud aga järsak, millest peab autoga läbi hiilima, et mitte seda lõhkuda.

Rääkimata sellest, et enamus osa päevast vahivad töömehed autodes suitsud ees ja töö tegemise aeg on kõvasti väiksem kui puhkepausid. Mille eest nad palka saavad või mille taga kogu see töö seisab, et see ükskord otsa ei saa?

Kaua peab antud tänava elanik seda kannatama, et kord saad autoga koju kord mitte?

Esitaja: K. S.
Esitatud: 05.11.2019

Vastus

Tere!

Aleksandri tänavas lõigus Soola tn kuni Aida tn on käimas suuremahulised torustike rekonstrueerimistööd. Praeguseks ajaks on suuremad torutööd ja enamus uue kulumiskatte ettevalmistustööd (kaevikutäite killustikalused, uued äärekivid, tänavavalgustuspostid, kõnnitee asfaltkate) tehtud. Järgi on veel jäänud tänavavalgustuspostide valgustite ja sõidutee kulumiskatte paigaldus. Kuna ilmastikuolud hetkel ei soosi asfaltkatte paigaldamist, siis loodetavasti saab asfalteerimistöödega alustada selle nädala lõpul. Objekti valmimise tähtaeg on novembri lõpp. Töövõtjale on teavitatud linnakodanike murest, et ehitustööde käigus peab olema tagatud kinnistute juurdepääs. Vastavalt töö iseloomule võib tulla hetkelisi juurdepääsu piiranguid, kuid üldjuhul ei kesta need üle 4 tunni. Vabandame ebameeldivuste pärast ja loodame koos teiega, et peatselt saab Aleksandri tänav parema ilme.

Lugupidamisega

Vastaja: Riho Okas
linnamajanduse osakond
teedeteenistus
kaevelubade peaspetsialist
riho.okas@raad.tartu.ee
Vastatud: 05.11.2019