|
Tere,
Kas linnal on lõpuks plaanis Sauna - Ujula ristmik ümber ehitada (foor?, ringristmik?), et ürituste ja kesklinna sulhgemise ajal oleks võimalik Konsumi poolt tulijatel ka Supilinna poole pääseda? Või teise alternatiivina lubada parempööre Vabadussillalt Emajõe tänavale? Hetkel on olukord kohutav, eriti kui on pidev jalakäijate vool ristmikul oleval ülekäigurajal, siis võib seal pool tundi oodata enne kui pöörata on võimalik.
|