Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
18°

Kalender

05. juuni Kuidas hinnata Amazonis müümise potentsiaali ja teha turu-uuringuid?

LMK x Digiturundus: 5. webinar

Tartu Loomemajanduskeskus alustab veebikoolituste sarja "LMK x Digiturundus", mille käigus jagavad erinevad oma ala spetsialistid ning praktikud nõuandeid sotsiaalmeedia turunduse ja e-ekspordi teemadel. Kiirelt muutuvas maailmas kasvab vajadus veebis tegutsemise oskuste järele ning antud sari pakubki võimalusi täiendada oskuseid sotsiaalmeedia turunduse ja kommunikatsiooni Google Adsi ning Amazoni keskkonna kasutamisel.

Viienda koolituse tulemusena saab osaleja teada, kuidas hinnata oma toote müügi tegelikke võimalusi Amazoni keskkonnas, hinnata kulude suurust, vältida suurimaid vigu ning vajadusel teha lihtsaid tootearendusi, et olla edukas.

Igal aastal liitub Amazoniga üle 700 000 uue müüja. Neist 70% ei suuda ühtegi müüki teha. Aasta lõpuks on 90% alla andnud. Vähem kui 3% on tõeliselt edukad. Koolitus annab arusaama, kuidas on võimalik tõusta selle 3% hulka.

Koolitus algab teooriaosaga, kus tutvustatakse Amazoni kui müügikeskkonda ja räägitakse nii sellest, kuidas seal müümine toimub kui ka eelarvamustest ja valeootustest seoses Amazoniga. Õpitakse tegema turu-uuringuid, kogudes ja tõlgendades infot (käibepotentsiaalid, konkurentsi tugevus jm), mis aitab mõista, kui suur võib olla Amazoni marginaal ning palju aega ja raha võib kuluda toote lansseerimiseks. Kursusel tutvustatakse ka koolitaja praktilisi kogemusi ja saadud õppetunde tema poolt rohkem kui 100 erineva toote edukast lansseerimisest Amazonis. Koolitaja aitab mõista, kuidas muuta enda äriidee Amazoni jaoks sobivaks ning annab praktilisi juhendeid ja tööriistu, mis aitavad testida enda toodete potentsiaali Amazonis. Praktilises osas rakendatakse saadud teadmisi ja saadakse koolitajalt igakülgset tagasisidet. Omandatud teadmised on kasutatavad ka teistes müügiportaalides ning on seostatavad digitaalse äriloogikaga laiemalt.

Seminari viib läbi Mihkel Moosel, üks Eesti edukamaid amazonimüüjaid ja Eesti amazonimüüjate kogukonna üks eestvedajatest. 

Koolitus on tasuline: 38 EUR (sisaldab km-i), LMK vilistlastele ning rentnikele kehtib soodustus -50% ning LMK inkubantidele on koolitus tasuta.

REGISTREERI SIIN

Kursus on mõeldud tervikuna (kogumaksumus 78 EUR), kuid osaleda võib ka üksikutel valitud koolitusel. Koolitused sisaldavad teooriaosa ja praktilisi nõuandeid ning soovitusi, mida osalejad saavad kasutada enda ettevõtte, toodete või teenuste turundamisel ja müügil.

Salvesta kalendrisse
Kuupäev: 5. juuni-5. juuni
Kellaaeg: 11:00-14:30
Toimumiskoht: veebiseminar
Kategooria: Koolitus
Maksumus: 38.-
Korraldaja: Tartu Loomemajanduskeskus