Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Tartu Muuseuminädal

Tartu on ainulaadse kultuurieluga linn. Siin on suurepärane keskkond nii professionaalse, rahva- kui ka alternatiivkultuuri tegijatele. Siin on põnevad muuseumid, mitmekesise repertuaariga teatrid ja kontserdisaalid. Aasta ringi toimub erilisi elamusi pakkuvaid festivale. Tartu spordielu kuulsuski ulatub Eesti piiridest väljapoole tänu Tartust pärit sporditippudele ja suurtele spordiüritustele.

Kultuuriosakond
Raekoja plats 12,  51004 Tartu
736 1360
 

Tartu Muuseuminädal

Muuseuminädal

Muuseuminädala eesmärk on lähendada tartlasi ja siinseid muuseume. Nooremate tartlaste harimiseks ja lõbustamiseks oleme välja mõeldud koolivaheaja igaks päevaks laagriprogrammid. Tegus nädal kulmineerub laupäeval 29. veebruaril  teemapäevaga "Tartuga (digi)targaks", kuhu ootame kõiki tartlasi ja külalisi. Vali endale, oma perele ja sõpradele valikust meelepärane tegevus. Kohtume Tartu muuseuminädalal!

Jälgi meid ka Facebookis "Tartu muuseuminädal"

Koolivaheaja laagriprogrammid

Tartu muuseumid on ühendanud jõud ja pakuvad talviseks koolivaheajaks seikluslikke laagripäevi. Valikus on kaheksa erilist programmi alates vägevast muinasjutumaailmast ja maailmarekorditest kuni ajaloo maitsmiseni välja. Valige kõige meelepärasemad välja!
Kohtume laagripäevadel!

Vaata lähemalt
 

 

Teemapäev „Tartuga (digi)targaks“

Teemapäeval „Tartuga (digi)targaks“ avavad muuseumid oma eriprogrammide kaudu Tartut kui uuendusmeelset linna, mis on sajandeid edukalt ajaga kaasas käinud.
Selle aasta teemapäev on inspireeritud digikultuuri aastast. Tartu muuseumid vaatasid oma rikkalikes varakambrites ringi ning toovad tähtsa päeva puhul valiku erinevatest digikultuuri teemadest tähenduslike esemete, kaasakiskuvate lugude ja inimeste kaudu päevavalgele.

Päeva jooksul toimuvad linnas temaatilised elamusekskursioonid kunagistesse ja tänastesse innovatsioonimekadesse, mis panid ja panevad Tartu tartlaste jaoks kiiremini pöörlema.

Mis erinevatest digitaallahendustest Tartu jaoks paremaks on saanud ja kuidas see on tartlaste elu muutnud või muudab, saab selgemaks juba 29. veebruaril üle kogu linna toimuvates ettevõtmistes, elamusekskursioonidel ja töötubades.

Tule ja saame üheskoos Tartuga digitargaks!

"Tartuga targaks" muuseumide eriprogrammid

Millised on olnud Tartu targad mõtted läbi aegade? Tartu muuseumid vaatasid oma rikkalikes varakambrites ringi ning pakuvad tähtsa päeva puhul valikut tähenduslikest esemetest, kaasakiskuvatest lugudest ja inimestest.

Vaata lähemalt

 

 

"Tartuga targaks" elamusekskursioonid

Päeva jooksul toimuvad linnas temaatilised elamusekskursioonid kunagistesse innovatsioonimekadesse, mis panid Tartu tartlaste jaoks kiiremini pöörlema.

 

Viimati muudetud 21.02.2020