Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Tartu Noorsootöö Keskus

Tartu on nooruselinn, kus noortel on igakülgsed võimalused arenguks ja eneseteostuseks. Noorsootöö julgustab noort avastama, hoolima ja tegutsema.

Kultuuriosakond
Raekoja plats 12,  51004 Tartu
736 1360
 

Tartu Noorsootöö Keskus

Tartu Noorsootöö Keskus on alates 1. maist 2018 tegutsev Tartu linna hallatav asutus. Keskuse ülesanne on innustava ja uuendusliku noorsootöö keskkonna loomine Tartu linna noortele, et neist kujuneksid tegusad, loovad ja õnnelikud inimesed.

Tartu Noorsootöö Keskusel on kolm tegutsemiskohta: Anne Noortekeskus (Uus 56, Tartu), Lille Noortekeskus (Lille 9, Tartu) ja Ilmatsalu Noortekeskus (Järve tee 8, Ilmatsalu).

Keskuse tegevuste kohta saab infot keskuse kodulehelt

Kontaktandmed

Tartu Noorsootöö Keskus, Uus 56, 50606 Tartu
Telefon 5346 2889
E-post noorsootookeskus@raad.tartu.ee
Koduleht: https://tntk.tartu.ee/
Facebook: https://www.facebook.com/Tartu.ntk/

Juhtkond
Direktor Grete Sarap, grete.sarap@raad.tartu.ee / 5346 2889
Haldusjuht Karl Feigenbaum, karl.feigenbaum@raad.tartu.ee / 5382 9835
Administraator Heilika Peterson, heilika.peterson@raad.tartu.ee / 524 6146
Arendusjuht Mariliis Maremäe, mariliis.maremae@raad.tartu.ee / 5303 3606
Projektijuht Helene Toomeoks, helene.toomeoks@raad.tartu.ee / 5303 7733

Lille Noortekeskus
Juhataja Kauri Kaljuste, kauri.kaljuste@raad.tartu.ee / 5303 4193
Noorsootöötaja Kristiin Vink, kristiin.vink@raad.tartu.ee / 5343 9829
Noorsootöötaja Liisi Trumm, liisi.trumm@raad.tartu.ee / 5450 2232
Noorsootöötaja Kaisa Saluste, kaisa.saluste@raad.tartu.ee / 5308 8999
Noorsootöötaja Helen Toomsalu, helen.toomsalu@raad.tartu.ee / 5399 8333

Anne Noortekeskus
Juhataja Kaide-Liis Suurväli, kaide-liis.suurvali@raad.tartu.ee / 58864802
Noorsootöötaja Kristina Kraani, kristina.kraani@raad.tartu.ee / 508 1858
Noorsootöötaja Laura Kiviselg, laura.kiviselg@raad.tartu.ee / 5564 5224
Noorsootöötaja Gertrud Saks, gertrud.saks@raad.tartu.ee / 517 3463
Noorsootöötaja Elen Hermanson, elen.hermanson@raad.tartu.ee / 5303 5616

Ilmatsalu Noortekeskus
Juhataja Jaanika Palm, jaanika.palm@raad.tartu.ee / 5880 3271
Noorsootöötaja Rando-Kristen Kangro, rando-kristen.kangro@raad.tartu.ee / 5309 7118

Tartu Noorsootöö Keskuses töötab ka tähtajalise või vabatahtliku töö lepinguga inimesi, infoks palun pöörduda administraatori poole.

Tartu Noorsootöö Keskuse struktuur

Viimati muudetud 07.11.2019