Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Puiestee tänav

Puiestee tänava rekonstrueerimine

2021. aasta maikuus algab Puiestee tänava rekonstrueerimine Põllu tänava ja Narva maantee vahelisel lõigul. Rekonstrueerimistööd kestavad Puiestee tänaval mai algusest kuni novembrini.

Rekonstrueerimistööde üheks peamiseks eesmärgiks on intensiivse liiklusega tänaval liiklusohutuse suurendamine. Erinevatele ristmikele rajatavad foorilahendused ning ülekäigurajad võimaldavad kergliiklejatel mugavamalt ja ohutumalt tänavat ületada. Lisaks muudavad foorid ka autojuhtidele Lubja ning Nurme tänavalt Puiestee tänavale pöörded ohutumaks.

Tänavale paigaldatakse sajuveekanalisatsioon, uuendatakse teekatend, remonditakse kõnniteed ning rekonstrueeritakse tänavavalgustus. Töid alustatakse Ujula tänava poolt, kust sajuveetorustiku ehitusega jõutakse välja Puiestee tänavale. Tööde käigus uuendatakse Puiestee-Põllu ristmiku foorisüsteem ja rajatakse uus ülekäigurada. Fooriga ülekäigurajad ehitatakse rekonstrueerimise II etapis Lubja-Puiestee ning Nurme-Puiestee ristmikele. Töid teeb Tref AS.

LIIKLUSKORRALDUS

Kuna tegemist on mahukate teetöödega, siis on liiklus ning ühistransport ehitusperioodil ulatuslikult ümber korraldatud. Puiestee tänaval toimuvate teetööde ajal on soovitatav ümbersõidumarsruut mööda Jõgeva ja Jõhvi maanteed Narva maanteele. Kohalikele elanikele tagatakse kinnistutele juurdepääs.

Ümbersõit

Muudatused bussiliikluses

Buss nr 4 sõidab marsruudil Puiestee - Lubja - Kalmistu - Aru - Muru - Kruusamäe - Kummeli - Vahi ring - Kruusamäe - Muru – Aasa – Nurme - Puiestee. Aiandi peatus asub ajutiselt Muru tänaval (Aru-Muru ristmiku lähistel). Põllu ja Välja peatust ei teenindata ja nende asenduspeatus on Muru.
Buss nr 10 sõidab Puiestee - Lubja - Kalmistu - Aru - Muru - Kruusamäe - Põllu - Puiestee - Põllu - Kruusamäe - Muru – Aasa – Nurme - Puiestee.  Aiandi peatus asub ajutiselt Muru tänaval (Aru-Muru ristmiku lähistel).
Buss nr 9 sõidab Puiestee - Lubja - Kalmistu - Aru - Muru - Kruusamäe - Narva mnt. Aiandi peatus asub ajutiselt Muru tänaval (Aru-Muru ristmiku lähistel). Põllu ja Muru peatust ei teenindata ja nende peatuste ajutine peatus on Kruusamäe tänaval (Muru-Kruusamäe ristmiku lähistel).
Ööliin nr 21 sõidab Kruusamäe - Nurme - Vahi ring - Kummeli - Kruusamäe - Nurme - Puiestee. Peatub Kummeli ja Muru peatuses. Põllu ja Välja peatust ei teenindata, asenduspeatus on Muru.

Busside ümbersõit

Lisainfo

Viimati muudetud 06.05.2021