Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Ravila tänav

Ravila tänava torustikutööd

Ravila tänaval on alanud sademevee-, kanalisatsiooni- ja veetorustiku ehitus. Tööd kestavad Kannikese tänava ja Viljandi maantee vahelisel lõigul kuni 15. juunini.

Ehitustöövõtulepingu Ravila tänava lõigul lahkvoolse torustiku rajamiseks sõlmis AS Tartu Veevärk. Antud lõik on ülioluline piirkonna sademevee lahkvoolseks viimiseks ja kõigi külgnevate tänavate sademevee eesvooluks. Pärast torustike rajamist saab tänav kogu laiuses uue asfaldi ja uuendatakse ka kergliiklustee kate.

Info saamiseks ja probleemide korral tuleb pöörduda ehituse projektijuhi poole.

Etapid ja liikluskorraldus

Esimeses etapis tehakse töid Kannikese ja Veeriku tänava vahelisel lõigul, kus liiklus jääb suletuks kuni 22. märtsini.

Teine etapp kestab 22. märtsist kuni 15. juunini ja siis on suletud Veeriku tänava ja Viljandi maantee vaheline lõik.

Töödega alustati Kannikese-Ravila ristmikult ja liigutakse Veeriku ristmiku poole, mis jääb avatuks kuni 22. märtsini.

Kuna kaeved on väga sügavad, siis ohutuse tagamiseks sõidukitel tööde ajal läbipääsuvõimalus puudub. Liiklejatel palutakse jälgida ajutist liikluskorraldust. Kohalikud elanikud pääsevad oma kodudesse tööalast läbi kuni lahtiste kaeveteni nende kinnistute juures.

Kannikese-Ravila ristmiku lähistel asuv lasteaia sissesõidutee ja parkla jäävad avatuks kogu ehituse ajaks.

Sõidukite ümbersõit Riia tänava poolt lähenedes on Ravila tn - Viljandi mnt - Viljandi ringristmik - Ilmatsalu ringristmik - Ilmatsalu tn ja Betooni tänava poolt lähenedes Ilmatsalu tn - N. Lunini tn - Viljandi mnt.

Teise etapi tööd algavad orienteeruvalt 22. märtsil Ravila tänava ja Veeriku ristmikult, kus ehitustööd tahetakse teha võimalikult kiiresti – maksimaalselt nelja päevaga, et avada ristmik võimalikult ruttu liiklusele.

Ravila tänava ja Viljandi maantee ristmik jääb avatuks, töötsoon lõppeb kümmekond meetrit enne ristmikku.

Ümbersõidu kaart

Busside ümbersõidumarsruudid

Liin nr 2 sõidab (1.02.-31.03.) Lõunakeskuse suunal Riia- Puusepa – Ilmatsalu – Ilmatsalu ring – Viljandi ring – Ringtee ja parempöördega Lõunakeskuse peatusesse. Ajutine Kannikese peatus on Visa halli juures. Buss peatub ajutiselt ka Haigla peatuses. Kesklinna suunal sõidab liin nr 2 oma tavapärast marsruuti ja ümbersõit tekib alles Nisu tänava juurest. Ümbersõidu marsruut on Ravila – Nisu (Nisu tn alguse juures on ka ajutine peatus) – Kressi – Kannikese – Ravila. Kesklinna sõites peatub buss Kannikese peatuses.

Bussiliini nr 2 ümbersõit

Liin nr 21 sõidab: Ravila tn - Viljandi mnt - Viljandi ringristmik - Ilmatsalu ringristmik - Ilmatsalu tn. Nisu peatuse asenduspeatus on Ravila. Kannikese ajutine peatus asub Visa halli juures.

Liin nr 22 sõidab: Ilmatsalu tn - Ilmatsalu ringristmik - Viljandi ringristmik - Viljandi mnt - Ravila tn. Kannikese ajutine peatus asub Visa halli juures ja Nisu peatuse asenduspeatus on Viljandi maantee.

Bussiliinide nr 21 ja 22 ümbersõit

Kontaktid

Töid teeb Pipenet OÜ. Sulgemise ja ajutise liikluskorralduse eest vastutab projektijuht Edgar Parts (tel 5199 9856, [email protected]).

Viimati muudetud 16.02.2021