Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Tartu Muuseuminädal

Tartu on ainulaadse kultuurieluga linn. Siin on suurepärane keskkond nii professionaalse, rahva- kui ka alternatiivkultuuri tegijatele. Siin on põnevad muuseumid, mitmekesise repertuaariga teatrid ja kontserdisaalid. Aasta ringi toimub erilisi elamusi pakkuvaid festivale. Tartu spordielu kuulsuski ulatub Eesti piiridest väljapoole tänu Tartust pärit sporditippudele ja suurtele spordiüritustele.

Kultuuriosakond
Raekoja plats 12,  51004 Tartu
Telefon: 7361 360
 

Tartu Muuseuminädal

Muuseuminädal

Muuseuminädala eesmärk on lähendada tartlasi ja siinseid muuseume. Nooremate tartlaste harimiseks ja lõbustamiseks oleme välja mõeldud koolivaheaja igaks päevaks laagriprogrammid. Tegus nädal kulmineerub laupäeval 2. märtsil  teemapäevaga "Tartuga targaks", kuhu ootame kõiki tartlasi ja külalisi. Vali endale, oma perele ja sõpradele valikust meelepärane tegevus. Kohtume Tartu muuseuminädalal!

Koolivaheaja laagriprogrammid

 25. veebruar-1. märts. Kuusteist Tartu muuseumit on ühendanud jõud ja pakuvad talviseks koolivaheajaks seikluslikke laagripäevi. Valikus on kümme erilist programmi alates optilistest illusioonidest kuni reisini troopikasse. Valige kõige meelepärasemad välja! Kohtume laagripäevadel!

Tartuga Targaks

2. märtsil korraldavad Tartu muuseumid tartlastele suunatud päeva „Tartuga targaks“. Avame ja avastame Tartut kui uuendusmeelset linna, mis on sajandeid edukalt ajaga kaasas käinud.
Millised on olnud Tartu suurimad innovatsiooniprojektid läbi aegade? Tartu muuseumid vaatasid oma rikkalikes varakambrites ringi ning pakuvad tähtsa päeva puhul valikut tähenduslikest esemetest, kaasakiskuvatest lugudest ja inimestest. Linnas toimuvad temaatilised elamusekskursioonid kunagistesse innovatsioonimekadesse, mis panid Tartu tartlaste jaoks kiiremini pöörlema.  Neile, keda paelub rohkem tulevik, toimuvad päeva jooksul projekti „Tark Tartu“  erinevate lahenduste tutvustused.Mis sellest paremaks saab ja kuidas need tartlaste elu muudavad, saab selgemaks juba 2. märtsil üle kogu linna toimuvates ettevõtmistes ja töötubades.

Jälgi meid Facebookis "Tartu muuseuminädal" ja tule saa 2. märtsil koos Tartuga targaks!

Viimati muudetud 11.02.2019