Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Tartu Muuseuminädal

Tartu on ainulaadse kultuurieluga linn. Siin on suurepärane keskkond nii professionaalse, rahva- kui ka alternatiivkultuuri tegijatele. Siin on põnevad muuseumid, mitmekesise repertuaariga teatrid ja kontserdisaalid. Aasta ringi toimub erilisi elamusi pakkuvaid festivale. Tartu spordielu kuulsuski ulatub Eesti piiridest väljapoole tänu Tartust pärit sporditippudele ja suurtele spordiüritustele.

Kultuuriosakond
Raekoja plats 12,  51004 Tartu
736 1360
 

Tartu Muuseuminädal

Teemapäev "Tartu 1991"

Seekordne Tartu muuseuminädala teemapäev viib 19. juunil väikesed ja suured huvilised tagasi 1991. aastasse. Meenutame aega, mil Eesti iseseisvuse taastamiseni jäi mõned kuud ja uurime lähemalt, mis toimus sel ajal Tartu linnas. Igal juhul on 30 aasta tagused sündmused tähistamist ja meenutamist väärt! 
Kohutme 19. juuni teemapäeval "Tartu 1991"

Vaata lähemalt

Muuseuminädal

Muuseuminädala eesmärk on lähendada tartlasi ja siinseid muuseume. Nooremate tartlaste harimiseks ja lõbustamiseks oleme välja mõeldud koolivaheaja igaks päevaks laagriprogrammid. Tegus nädal kulmineerub laupäeval 19. juunil  teemapäevaga, kuhu ootame kõiki tartlasi ja külalisi. Vali endale, oma perele ja sõpradele valikust meelepärane tegevus. Kohtume Tartu muuseuminädalal!

Jälgi meid ka Facebookis "Tartu muuseuminädal"

Laagripäevad

Tartu muuseumid on ühendanud jõud ja pakuvad suvevaheaja algusesse seikluslikke laagripäevi ning vahvaid uusi kohtumisi teiste lastega. Valikus on üheksa eriilmselist programmi, mille käigus avastatakse iseenda supervõimeid, orienteerutakse Tartu linnamaastikel ning kui linnadžunglis ellujäämine on selge, põrutatakse otse kosmosesse.  

Valige kõige meelepärasemad programmid välja ja andke suvele õige start!
Kohtume laagripäevadel!

Vaata lähemalt
 

 

 

 

Viimati muudetud 16.06.2021