Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
12°

Algab Abeli mälumängu uus hooaeg

Eesti Ornitoloogiaühingu pressiteade

10. jaanuar / Ornitoloogiaühing alustab Urmas Abeli eestvedamisel taas loodusteemalise mälumängusarjaga, kus kõik huvilised saavad oma teadmisi proovile panna.

Esimene mälumäng on 23. jaanuaril kell 18.00 Tartus Riia 12 asuvas Kaitseväe Akadeemia kadetikasiinos.

Mälumängul saab osaleda kuni kuueliikmelistes võistkondades. Vastata tuleb 30 loodusteemalisele küsimusele, mille koostaja on Kotkaklubi liige ja linnusõber Urmas Abel. Iga mängu ja hooaja parimatele võistkondadele on auhinnad.

Mälumäng on neljapäeval, 23. jaanuaril kell 18.00 Kaitseväe Akadeemia kadetikasiinos Tartus Riia 12. Kogunemine on 15 minutit varem Võru tänava pool asuva tõkkepuu juures.

Osalemistasu on 3 eurot inimese kohta ning kogu tulu läheb noorte looduslaagri korraldamiseks.

Kohapeal pakutakse teed ja küpsiseid, saab osta suupisteid ja jooke.

Auhinnad on välja pannud Eesti Ornitoloogiaühing, Viru folk, Soomaa.com, Kotkaklubi, Kaitseväe Akadeemia, Tartu Ülikooli loodusmuuseum ja teised asutused.

Järgmised mälumängud on 20. veebruaril, 19. märtsil, 23. aprillil ja 21. mail. Juunist augustini on paus ning hooaeg jätkub sügisel. Jälgi infot ka Facebookis.

Urmas Abeli eestvedamisel toimunud heategevuslik loodusteemaline mälumäng pälvis 2015. aastal Keskkonnakäpa auhinna kategoorias "Tubli tegutseja" ja "Rahva lemmik".

Lisainfo:
Eesti Ornitoloogiaühing
eoy@eoy.ee
www.eoy.ee
www.facebook.com/ornitoloogiayhing

Viimati muudetud 10.01.2020