Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
-2°
-2°

Annelinna raamatukogu kutsub välilugemissaali

Tartu Oskar Lutsu nimeline Linnaraamatukogu pressiteade

Annelinna raamatukogu kutsub välilugemissaali. Foto: Tartu Oskar Lutsu nimeline Linnaraamatukogu

2. juuli 2021 / Alates 5. juulist ootab Annelinna harukogu linlasi raamatukogu aias avatud lugemissaali aega veetma. Välilugemissaal on avatud argipäeviti 30. juulini kell 11-17 ilusa ilmaga.

Eestimaa suved on üürikesed ja ka linnas tahetakse suve meeldivalt mööda saata. Annelinna harukogu ümbritsev aed pakub tartlastele õdusat kohtumispaika, kus suvise ilmaga on tore rohelises ja puude vilus üht-teist ette võtta.

Välilugemissaalis laenutatakse värskeid ajalehti ning pakutakse lugeda ajakirju ja raamatuid. Aias saab  kasutada vaba wifi-ühendust, on võimalus mängida erinevaid laua- ja seltskonnamänge, palli, sulgpalli jms. Päevitamiseks saab laenutada rannatooli või peesitada niisama pleedil või muru peal. Ajaveetmiseks võib ka kodunt mõne mängu või muud põnevat kaasa võtta.

Suvise lugemissaali eest kannavad hoolt noored malevlased. Iga päev kell 14-16 ootavad nad lapsi ja noori mängima, meisterdama ning muul moel huvitavalt aega veetma. Iga päev on kavas erinevad tegevused, osalemise eest saab koguda kleepse ja võita auhindu. Vihmaga toimuvad tegevused Annelinna harukogu siseruumides.

Täiendav teave: Annelinna harukogu juhataja Virve Eomäe, tel 746 1040

Viimati muudetud 02.07.2021