Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Autovabaduse puiestee ootab koosolekuid pidama

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

Autovabaduse puiestee koosolekuteala

14. juuli / Juuli alguses avatud Autovabaduse puiestee ootab kõiki huvilisi koosolekuteruumi kasutama. 

Autovabaduse puiestee alal on lisaks puhkamiskohtadele, veesilmale ja lavale koosolekuteruum, kuhu on oodatud kõik huvilised. Kodu- ja aianduskeskuse Gardesti taimedega sisustatud koosolekuteruum asub Autovabaduse puiestee Kaarsilla pooles otsas. Ruum annab võimaluse pidada koosolekuid uudses ning avatud keskkonnas, saades nii osa südalinna melust ja olust.

Koosoleku pidamiseks saab aja broneerida veebilehel https://toimunudtartus.ee/autovabadusepst_koosolekuruum/. Ruumi saab broneerida minimaalselt 30 minutiks ning maksimaalselt 2 tunniks.

Koosolekuruumi on oodatud kuni kuus inimest. Kohapeal on olemas käte desinfitseerimise vahend, mida palutakse kasutada ruumi sisenedes ja ruumist väljudes. Pärast kasutust tuleb ruum endast kenas korras maha jätta.

Tartu südalinnas asuv Autovabaduse puiestee ootab kõiki huvilisi 2. augustini mõnusalt vaba aega veetma. Ala eesmärk on ühendada vanalinn ja jõeäärne ala üheks terviklikuks linnaruumiks ning kutsuda kokku erinevad põlvkonnad. Autovabaduse puiestee ulatub kaubamaja parklast kuni Kaarsillani ja on külastajatele avatud P-N kuni 22 ning R ja L kuni 00.30.

Terve kuu vältel toimub mitmeid kultuuri- ja haridusprogramme ning meeleolukaid kultuurisündmusi igale maitsele. Rohkem infot Autovabaduse puiestee kohta leiab Tartu linna kodulehelt www.tartu.ee/autovabadus.

Rutt Ernits-Sups

avalike suhete osakond
kommunikatsioonispetsialist

Tel:
Mob: 5554 0731

Viimati muudetud 14.07.2020