Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
-10°

Detsembri lõpuni oodatakse lugusid Tartu ja Tartumaa erilistest paikadest

Luunja sild Foto: Jane East

2. detsember / Lugude ja nendega seotud emotsioonide roll on turismivaldkonnas väga oluline. Sellest inspireerituna soovib Visit Tartu koguda kokku seni kirjapanemata lood Tartu linna ja maakonna huvitavatest paikadest.

Tartus ja Tartumaal on palju erilisi kohti, kus on palju käidud ja mida teatakse hästi. Teisalt leidub siin rohkelt avastamata pärle, millel on olnud võimalus rõõmustada vaid väheseid. 

Et anda neile kohtadele väärtust juurde ning et neist kuuleksid ka teised, oodatakse detsembri lõpuni lugusid Tartu ja Tartumaa avastamata pärlitest, kuid ka tuntud paikadest, mille laiemale üldsusele teadmata eriline lugu ootab jagamist.
 
Oodatud on näiteks huvitavad legendid siinse piirkonna erilistest paikadest, nende kohtade nimesaamisest või hoopis teistele veel teadmata fakt mõne ajaloolise maja või asutuse kohta. Kõik need toredad lood ja meenutused ei peaks jääma enda teada, vaid võiksid olla jagamiseks ka teistele. 
 
Loo esitamise tähtaeg on 31.12.2020.  
 
Silmapaistvamate lugude autoreid premeeritakse jaanuaris ägedate piirkonna meenetega ning kõnekamad lood avaldatakse uue aasta alguses Visit Tartu kodulehel www.visittartu.com.
 
Rohkem infot loo esitamise kohta leiab SIIT. Siia on inspiratsiooniks lisatud ka Tartu ja Elvaga seotud Onu Eskimo jäätisetööstuse lugu (autoriks Ago Pärtelpoeg).
 
Lisainfo: info@visittartu.com

Viimati muudetud 02.12.2020