Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
-1°

Digikultuuriaasta toob kaasa Tartu huvitegevuse veebikaardi

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

Huvitegevus Foto: Heikki Leis

22. juuni / Tartu kultuuriosakond alustas andmekorjet, et asendada igasügisene noorte vaba aja võimaluste teatmik pidevalt uueneva huvitegevuse kaardiga linna kodulehel.

Tartu Linnavalitsuse kultuuriosakonna noorsooteenistuse eestvedamisel on iga kooliaasta alguseks koostatud noorte vaba aja võimalusi tutvustav teatmik, mis on koondanud 7-19aastastele noortele mõeldud infot huvitegevusest, noortekeskustest, noorteprogrammidest, noorteühingutest jm noorteinfost Tartus. Teatmik on ilmunud paberkandjal ning veebiversioonina. Uuel õppeaastal paberkandjal trükist kultuuriosakond välja ei anna. Selle asemel luuakse Tartu kodulehele huvitegevuse veebikaart.

Tartu huvitegevuse kaardi andmekorje vorm on avatud taotlemiskeskkkonnas SPOKU (tartu.ee/kotoetused) noorsootöö valdkonna all. Vormile saab huvikool või huvitegevuse ühing sisestada 2020/2021 õppeaastal 7-19aastastele noortele planeeritud regulaarsete huvitegevuste infot.  

Veebikaardi valmimist koordineeriva noorsooteenistuse peaspetsialisti Laura Kalause sõnul on infot oodatud jagama kõik Tartus noortele regulaarset huvitegevust pakkuvad ühingud sõltumata tegevusalast. Noorsooteenistuse eelhinnangul jõuavad kaardile enam kui saja ühingu tegutsemisandmed.

Huvitegevuse kaardi andmekorje kestab 6. juulini!

Lõppeva õppeaasta teatmiku veebiversiooniga saab tutvuda siin.

Lisainfo:
Laura Kalaus
noorsooteenistuse peaspetsialist
kultuuriosakond
Tartu Linnavalitsus
736 1364
Laura.Kalaus@tartulv.ee

Viimati muudetud 01.09.2020