Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Emadepäev Jääaja Keskuses!

Jääaja Kesku

Emadepäeva parvesõit

5. mai 2021 / Pühapäeval, 9. mail tähistatakse Jääaja Keskuses emadepäeva. Kõikidele emadele on sel päeval parvesõit Jääaja Keskuse piletiostuga tasuta!

Parvesõit Saadjärvel pakub maalilisi loodusvaateid ja põnevaid elamusi! Parvejuhtideks on Jääaja Keskuse giidid, kes räägivad põnevaid lugusid Saadjärve loodusest, Vooremaa kujunemisest ja Kalevipoja vägitegudest, mida on põnev kuulata koos lastelastega või siis hiljem neid neile edasi rääkida.

Parvesõidu kestuseks on 45 minutit ning parv väljub kell 12:00, 14:00 ja 16:00. Parvesõidule lubatakse korraga kuni 10 inimest. Soovitame parvesõidu soovist anda eelnevalt teada [email protected] või telefonil 5911 3318.

Avatud on ka maalilise Saadjärve vaatega peresõbralik Jääkaru kohvik. Kohvikus on buffet, laia valikuga lastemenüü ja a la carte menüü. Jääkaru kohvikust saab toitu tellida kaasa või einestada terrassil. Arvestada tuleb kuni 50% täitumuse nõudega ja ühe laudkonna suurus tohib olla maksimaalselt 10 inimest. Jääkaru kohviku siseruumides pole söömine-joomine lubatud.

Jääaja Keskuse avarates ruumides on lihtne hoida ohutut distantsi ning nautida külastust viirust kartmata. Hoolimata sellest on kõikidel külastajatel kohustus kanda kaitsvat näomaski. Samuti jälgime 25% täituvuse nõuet ja vajadusel piirame külastajate arvu. Jääaja Keskuses järgitakse ka kõiki teisi Terviseameti soovitusi Teie ohutuks külastamiseks.

9. mail on Jääaja Keskus ja Jääkaru kohvik avatud kell 11:00-18:00. Tule koos perega ja veeda vahva emadepäev Jääaja Keskuses!

Rohkem infot: www.jaaaeg.ee


Lisainfo ja koostaja:
Merilyn Saksing
Jääaja Keskus
Turundusspetsialist
[email protected]
5911 1448

Viimati muudetud 05.05.2021