Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Kadri Lippingu ja Talia ühisnäitus "Vee piiril" galeriis Pallas

Galerii Pallas pressiteade

Maalikunstnik Talia kasutab värvi ja joont sisemaailma intensiivsete seisundite väljendamiseks. Foto: Reigo Kuivjõgi

3. august / Maalikunstnikud Kadri Lipping ja Talia kutsuvad külastajat jalutama ühisnäitusele "Vee piiril", mis avatakse galeriis Pallas Riia 11 Tartus kolmapäeval, 4. augustil kell 18.

Vesi, selle erinevates vormides, on puhastaja. See aitab end maandada ja leida rahu, et jõuda kohta, kus tekib inspiratsioon. Vee piiril saame avastada uusi mustreid, värve, detaile, materjale - kogu protsess on loominguliselt vabastav. Vee käsitlemise ja tajumise variatsioonid on piiritud. Näitusel „Vee piiril“ annavad autorid võimaluse neid külastajalgi kogeda.

Kadri Lipping on maalikunstnik ja seinamaalingute restauraator, kes on lõpetanud Kõrgema Kunstikooli Pallas 2014 aastal. Näitustel esineb autor 2010. aastast, esimene isikunäitus "Argielu tõed" toimus Orissaares 2014.aastal. Kadri tegeleb looduse ja sealt ammutatud emotsioonide kujutamisega kunstis.

Talia on Pallase maaliosakonna tudeng aastast 2017. Autori näitusetegevus sai alguse 2018. aastal Tartus Pallase galeriis installatsiooniga "Väljaulatumine" ja tänaseks päevaks on ta jõudnud esineda mitmetel isiku- ja grupinäitustel nii kodu- kui välismaal. 

Praegusel loomeperioodil kasutab Talia värvi ja joont sisemaailma intensiivsete seisundite väljendamiseks. Nii nagu maalides peegeldavad tundeid värvid, kandub emotsionaalne väljenduslaad üle ka teistesse meediumitesse.

Kadri Lippingu ja Talia ühine väljapanek "Vee piiril" on külastajatele avatud galeriis Pallas 24. augustini.

Lisainfo: Talia +372 56278741, tuultriinu@gmail.com, Instagram

Viimati muudetud 03.08.2021