Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Konverentsitoetuste esimene voor kestab 1. oktoobrini

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

konverentsivaade

23. september / Tartu linn ootab kuni 1. oktoobrini toetuste taotlusi 2020. aasta esimesel poolaastal toimuvate konverentside korraldamiseks.

Alates sellest voorust saab konverentsitoetuse taotlusi esitada vaid Tartu Linnavalitsuse taotluste esitamise ja menetlemise infosüsteemi kaudu.

Konverentsitoetust võivad Tartu linnalt taotleda era- ja avalik-õiguslikud juriidilised isikud ning ühe konverentsi maksimaalne toetussumma on 5000 eurot.

Toetust saab Tartus toimuv vähemalt kahepäevane konverents, mille osalejate ööbimisi Tartu linna majutusasutustes on kokku vähemalt 200. Toetuse saamise eelduseks on ka oma- ja kaasfinantseeringu olemasolu vähemalt 60 protsendi ulatuses konverentsi kogumaksumusest.

Konverentside toetamisega soovib linn kasvatada Tartu tuntust konverentsikohana, vähendada turismi hooajalisust, tuua juurde kliente Tartu majutusettevõtetele ning suurendada konverentsikorraldajate ja turismiteenuste pakkujate vahelist koostööd.
Kokku jagab Tartu linn konverentsitoetusteks 40 000 eurot aastas.

Toetust saab taotleda: https://www.tartu.ee/konverentsitoetus
Tähelepanu tuleks pöörata sellele, et erinevalt varasemast süsteemist peab taotluse esitaja olema volitatutud organisatsiooni B-kaardil oleva isiku poolt. Kuna toetuse taotlemise süsteem on uus ja võib vajada harjumist, siis soovitab linnavalitsus mitte jätta selle taotlemist viimastele tundidele.

Lisainfo:  tehniline: linnakantselei infotehnoloogia teenistuse analüütik Karin Valk, tel 736 1274, 529 2807; sisuline: Tartu linna turundusjuht Helen Kalberg tel 513 3929, helen.kalberg@raad.tartu.ee  

Helle Tolmoff

avalike suhete osakond
kommunikatsioonispetsialist

Tel: 736 1336
Mob: 529 4297

Viimati muudetud 23.09.2019