Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
11°

Mänguasjamuuseumi hoovil saab näha "Saabastega kassi"

Tartu Mänguasjamuuseumi pressiteade

mänguasjamuuseumi teatri kodu

10. juuli / 10.-22. juulini mängitakse Tartu Mänguasjamuuseumi Teatri Kodu hoovil Miksteatri suvelavastust "Saabastega kass".

Kass tõmbab saapad jalga vaid üheksal õhtul ning iga kord täpselt kell kuus!

Muinasjutuline suveteater haarab vaatajad kaasa seiklusesse, kuhu on muuhulgas segatud ka vurrukandja nimega Miisu. Millisel hetkel saab tavalisest kodukassist saabastega kass ja millised on tema tembud sel suvel, saab loomulikult teada alles kohale tulles.

Teatri Kodu programmijuhi Annika Haga sõnutsi on suveteater muuseumi hoovil armsaks traditsiooniks saanud. "Külastajad hakkavad juba varakevadel uurima, kas suvel ka ikka teatrisse saab," lisab Haga. "Meil on hea meel kinnitada, et saab. Vaid augustis teeme teatriga väikese pausi, et sügisel taas saalihooajaga jätkata."

"Saabastega kass" on ühe vaheajaga ja kestab 2 tundi. Kuna etendused toimuvad hoovil iga ilmaga, on igati mõistlik teatrikotis kaasas kanda sooja tekki ja vihmakeepi.

Tartu Mänguasjamuuseum ja Teatri Kodu asuvad Tartu vanalinnas Lutsu tänaval ja on aastaringselt avatud kolmapäevast pühapäevani kell 11-18. Lisainfot näituste, teatrietenduste ja õpitubade kohta saab aadressilt www.mm.ee.


Lisainfo:
Marge Pärnits
Tartu Mänguasjamuuseumi arendusjuht
tel: 5136716
marge@mm.ee
www.mm.ee

Viimati muudetud 10.07.2018