Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
10°

Podcast Armastusest LIVE-salvestused Tartuffil 15.-17. augustil Tartu Raekoja platsil

Tartuffi pressiteade

tartuff Foto: Kristina Haan

15. august / Eesti üks kuulatavamaid taskuhäälinguid kolib kolmeks päevaks Tartusse, et filmifestivali Tartuff raames salvestada avalikke vestlusi armastusest.

Podcast Armastusest kutsub kolmapäevast reedeni huvilisi kohapeale kuulama ning kaasa mõtlema kõiki, kes armastusfilmide festivali mõnusat õhkkonda kogeda soovivad.
 
Saatejuhid Veiko Tubin ja Elina Naan vestlevad kolmapäeval näitlejate Liisu Krassi ja Liisa Linheiniga (Tartu Uue Teatri lavastusest “Sajand armastuskirju”), kes on aasta jooksul kogunud kokku suure hulga erinevate inimeste armastuskirju.
 
Neljapäevaseks külaliseks on politoloog Rein Taagepera - vesteldakse elust, inimeseks olemisest ning tunnetest erinevates eluetappides.
 
Reedel liitub avaliku salvestusega filmimees Andres Maimik, kes viimastel aastatel armastuse teemat lahanud läbi esseede ja oma filmide.
 
Avalikud salvestused Tartu Raekoja platsil toimuvad kolmapäevast reedeni kell 15.00 ja on kõigile osalejatele tasuta. Taskuhäälingu “Armastusest” tegemistel saad silma peal hoida veebilehel www.armastusest.com.

Viimati muudetud 15.08.2018