Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Raadio 2 läheb eetrisse Autovabaduse puiesteelt

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

Raadiomaja Autovabaduse puiesteel Foto: Helen Kalberg

6. juuli / Täna, 6. juulil võtab Autovabaduse puiesteel koha sisse Raadio 2, kes toob Tartu südalinnast eetrisse hommikuprogrammi "Hommik!" ja pärastlõunase saate "Suvedraiv".

Raadio 2 peatub Autovabaduse puiesteel kuni 10. juulini selleks spetsiaalselt ehitatud raadiomajakeses. Saateid tasub kuulata nii raadio vahendusel kui ka kohapeal, sest raadiomajakese heli on suunatud ka platsile. Mõnusat meeleolu aitavad luua saatejuhid Robin Juhkental, Bert Järvet, Marta Püssa ja Kristo Rajasaare. Neljapäeval teeb Tartu muusika erisaate Koit Raudsepp. Saatekavaga saab tutvuda Raadio 2 kodulehel: https://r2.err.ee/.
 
Tartu südalinnas asuv Autovabaduse puiestee ootab kõiki huvilisi 2. augustini mõnusalt vaba aega veetma. Ala eesmärk on ühendada vanalinn ja jõeäärne ala üheks terviklikuks linnaruumiks ning kutsuda kokku erinevad põlvkonnad. Autovabaduse puiestee ulatub kaubamaja parklast kuni Kaarsillani ja on külastajatele avatud P-N kuni 22 ning R ja L kuni 00.30.
 
Terve kuu vältel toimub mitmeid kultuuri- ja haridusprogramme ning meeleolukaid kultuurisündmusi igale maitsele. Rohkem infot Autovabaduse puiestee kohta leiab Tartu linna kodulehelt www.tartu.ee/autovabadus.

Rutt Ernits-Sups

avalike suhete osakond
kommunikatsioonispetsialist

Tel:
Mob: 5554 0731

Viimati muudetud 06.07.2020