Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
18°

Saalihokinaised peavad Tartus maha pineva superfinaali

Eesti Maaülikooli pressiteade

15. aprill / Eesti saalihoki meistriliiga jõuab pühapäeval vähemasti naiste arvestuses oma kulminatsioonini. Homme, 14. aprillil kell 16 algavas superfinaalis kohtuvad SK LINK / Saku ja võõrustajaks on Eesti Maaülikooli naiskond.

Treener Kaspar Virkuse ja kapten Jane Klavani juhtimisel võitis Eesti Maaülikooli naiskond tänavu põhiturniiri. Omavahelistes mängudes pühapäevased vastased kohtunud sel hooajal neli korda, millest kolmel korral võidutsesid tartlannad.

"Usun naistesse 110 protsenti ja kui kõik annavad e​ndast maksimumi ning hoiavad kokku, siis saab tugeval Sakul olema meiega väga raske," märkis treener Kaspar Virkus.

"Oleme pühapäevaseks mänguks nii vaimselt kui füüsiliselt hästi valmistunud," kinnitas võistkonna kapten Jane Klavan. Mäng tuleb tema hinnangul kindlasti võitlusrohke. "Kaptenina tean, et iga mängija annab endast kõik. Töötame ühtse võistkonnana ning oleme väga ohtlikud."

26 auguga pall on siiski ümmargune, nentis maaülikooli spordiklubi spordijuht Markus Puusepp. Igal juhul on kõik huvilised oodatud oma lemmikvõistkonnale saali pöialt hoidma ja kaasa elama. Pealtvaatajad pääsevad saali tasuta ning vaheaegadel viiakse läbi publikule mõeldud põnevusmänge, mille eest on ette nähtud auhinnad. Kes kohale tulla ei saa, võib jälgida mängu ka otseülekande vahendusel veebilehelt sport.emu.ee/kodumangud​.

Lisainfo: Eesti Maaülikooli spordiklubi spordijuht Markus Puusepp, tel 5268279

Viimati muudetud 15.04.2019