Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
22°

Sammume üheskoos kaks tiiru ümber maakera

JCI Toomemäe koja pressiteade

16. mai / 1. mail sai avalöögi heategevusprojekt "Sammudes unistuse poole", mille eesmärk on toetada läbi sammude kogumise Tartu linna ja maakonna andekaid noori.

 

Heategevusprojekt toimub JCI Toomemäe Ettevõtlike Noorte Koja algatusel juba teist aastat ning sel aastal on koostööpartneriteks Olgo Kinnisvara ja Avatar Tõlkebüroo.

 

Terve maikuu vältel ootame kõiki inimesi võimalikult palju värskes õhus liikuma ja samme koguma. Päeva jooksul tehtud ja telefoni või käekella abil mõõdetud sammud saab igaüks sisestada projekti koostööpartneri aadressil www.olgo.ee/sammud  paiknevasse vormi. Iga 1000 sammu pealt toetavad koostööpartnerid Olgo Kinnisvara ja Avatar tõlkebüroo 1 sendiga heategevusfondi andekaid noori. Kogutud summa läheb JCI Toomemäe heategevusfondi Ats & Anne, millega toetatakse kuni 18-aastaseid Tartu ja Tartumaa andekaid noori, kellel on tahet, jõudu ja annet edasi pürgida valitud huvierialal kultuuri, hariduse ja spordi valdkonnas. Näiteks on fondi varasemate aastate stipendiaatide seas ujuja Gregor Zirk, veemotosportlane Stefan Arand, muusik Kirke Allik ja maletaja Albert Pedmanson.

 

Kogutud summaga rahatšekk antakse üle lastekaitsepäeval, 1. juunil Tartu Rat Race 2018 raames raekojaplatsil.

 

"Sammudes unistuse poole" projektijuht Anne Luur on positiivselt meelestatud ja usub, et sel aastal purustatakse eelmise aasta tulemus, milleks oli 11 miljonit sammu ja toetussummaks koguti üle 241 €. Samuti on sammude edastamine tehtud osalejate jaoks võimalikult mugavamaks, mis võiks aidata rekordi purustamisele kaasa. Loodud on kasutajasõbralik veebilahendus, kuhu saab kiirelt ja mugavalt oma sammud sisestada.

 

Ootame sind projektiga liituma ja andma oma läbitud kilomeetrite kaudu panuse noorte ande arendamisse!

 

Lisateavet projekti kohta leiab nii JCI Toomemäe koja ja Olgo Kinnisvara Facebooki lehtedelt, kui ka Olgo kinnisvara koduleheküljelt www.olgo.ee/sammud.

 

Kontakt ja lisainfo:

Projektijuht Anne Luur

5665 8276

anne@olgo.ee

 

IMG_20180501_165744.jpg

Viimati muudetud 16.05.2018