Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Tartu aktiivsed noored kogunevad täna Raekotta

plakat

8. jaanuar / Täna kell 13 algab Tartu raekojas noorte osaluskohvik, kus linnajuhid ja noored arutavad koos ühiselt olulisi teemasid.

Osaluskohvik tähendab, et noored istuvad koos otsustajatega ühise laua taga, rüüpavad kohvi ja ajavad vabas vormis juttu. Erinevalt konkreetse ülesandega töörühmast ei ole osaluskohvikus vaja jõuda otsuse või ettepanekuni, vaid rõhk on mõttevahetusel. Pole õigeid ja valesid küsimusi või vastuseid. Igal laudkonnal on siiski juht ja teema, et fookust hoida.

Arutelusid veavad otsustajate poolelt abilinnapead Mihkel Lees, Reno Laidre, Raimond Tamm ja Monica Rand ning valdkonna asjatundjatena Marleen Viidul ja Kaspar Aug kultuuriosakonnast. Teemad ulatuvad noorte vaimsest tervisest kuni Tartu linnapildi edendamiseni.

Osaluskohvikut korraldavad Tartu Linna Noortevolikogu ja Tartu Linnavalitsuse noorsooteenistus. Osaluskohviku eesmärgiks on muuhulgas innustada noori kandideerima Tartu Linna Noortevolikokku. Viimane kandideerimise päev on täna, ülelinnalised valimised toimuvad 15.-17.01.2020.

Lisainfo:

Airi Park, noorsooteenistuse peaspetsialist, airi.park@raad.tartu.ee, 7361 353

Hanna Anepaio, Tartu Linna Noortevolikogu esimees, noortevolikogu@raad.tartu.ee

Viimati muudetud 08.01.2020