Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
13°

Tartu linna delegatsioon külastas sõpruslinna Hafnarfjörðurit

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

22. märts / 18.-21. märtsini külastas Tartu Linnavalitsuse kultuuriosakonna delegatsioon Tartu sõpruslinna Hafnarfjörðurit.

Kultuuriosakonna delegatsioon kohtus Hafnarfjörðuri kultuurivaldkonna kolleegidega, tutvuti kultuuri-, spordi- ja noorsootöö tegevustega, külastati erinevaid asutusi ning arutati edasisi koostöövõimalusi.

Tartu ja Reykjavik on mõlemad UNESCO loovlinnadevõrgustiku kirjanduslinnad. Reykjavikis kohtuti sealsete kirjanduslinna koordinaatoritega, lisaks kohtuti Reykjaviki kultuuri- ja turismivaldkonna inimestega.

„Rahvusvaheline koostöö on Euroopa kultuuripealinnaks kandideerivale Tartule väga oluline. Näeme edasisi koostöövõimalusi kirjanduslinnadena, kunsti- ja kirjandusresidentuuride ning ökoloogiliselt vastutustundliku kultuurikorralduse arendamisel,“ võttis visiidi kokku kultuuriosakonna juhataja Marleen Viidul.

Visiit sai teoks Põhjamaade Ministrite Nõukogu Eesti esinduse toetusel. Visiidil osalesid lisaks kultuuriosakonna juhatajale kultuuriteenistuse juhataja Külli Hansen ja kultuuriteenistuse peaspetsialistid Hemminki Otstavel ja Kristiina Avik.

Lisainfo: Marleen Viidul, kultuuriosakonna juhataja, tel 527 1723

Viimati muudetud 22.03.2019