Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
-1°

Tartu Linnaraamatukogu läheb järgmisel nädalal lühendatud lahtiolekuajale

Tartu Oskar Lutsu nim Linnaraamatukogu pressiteade

18. juuni / Järgmisest nädalast, 22. juunist on linnaraamatukogu lühemalt lahti, sest algamas on puhkusteperiood nii raamatukoguhoidjatel kui ka lugejatel. Pühadele eelneval päeval, 22. juunil on keskkogu ja harukogud avatud 10 -17, erandina on kinni Karlova-Ropka harukogu.

Suvise töögraafiku alusel töötab raamatukogu 23. augustini. Sel ajal on Tartu Linnaraamatukogu keskkogu ja Raekoja platsi lugemistuba avatud
E, T, N, R 10 -18, K 11- 19, L ja P suletud. Annelinna, Tammelinna, Karlova-Ropka ja Ilmatsalu harukogu on avatud tööpäeviti 10.00 -18.00 ja nädalavahetustel suletud.

Lühendatud lahtiolek ainult tööpäeviti kümnest kuueni on  raamatukogu lugejatele eelmistest suvedest juba ammu tuttav. Tänavu on lahtiolekuaegades väikese uuendus, mis peaks suvel töötavate inimeste jaoks raamatukogu külastamise lihtsamaks muutma. Ühel päeval nädalas, nimelt kolmapäeviti on keskkogu ja Raekoja platsi lugemistuba avatud õhtul kella seitsmeni. Lehti lugema pääseb sel päeval kesklinnas alles kella üheteistkümnest.

Viimati muudetud 18.06.2020