Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
-3°
-3°

Tartu saadab suurperedele jõulukingiks Aura Keskuse piletid

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

Aura Foto: Mana Kaasik

2. detsember 2021 / Sel aastal saavad Tartu suurpered linnalt jõulukingiks Aura Keskuse kinkepiletid, mis jõuavad lähipäevil nende postkastidesse.

Tähitud kirjaga postitatud veekeskuse kinkepiletid kehtivad aasta aega ja on mõeldud kasutamiseks kogu perele. Pilet tagab ühekordse sissepääsu kogu keskusesse - nii ujulasse, veeparki kui ka saunakeskusesse.

„Traditsiooniliselt peame jõulude ajal meeles ja täname meie linna suuri peresid, kellele kahjuks pole võimalik pidu korraldada. Usun, et praegusel, paljudele peredele keerulisel ajal kulub neile lõõgastav päev Tartu veekeskuses väga ära," ütles Tartu linnapea Urmas Klaas.

Aura Keskuse pileti saavad kingituseks need pered, kus on kasvamas viis või rohkem kuni 18aastast last. Selliseid peresid on Tartu linnas 38 ja neis kasvab kokku 209 last.

Varasematel aastatel on linnavalitsus korraldanud suurperedele jõulupeo, kuid viiruse levikuga seoses ei kutsutud lasterikkad peresid kokku juba ka eelmisel aastal. Siis saadeti neile postiga Apollo kino kinkepiletid.

Lisainfo: avalike suhete osakonna mainespetsialist Ursula Hansalu tel 736 1340, 511 0045.

 

Helle Tolmoff

avalike suhete osakond
kommunikatsioonispetsialist

Tel: 736 1336
Mob: 529 4297

Viimati muudetud 02.12.2021