Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
10°

Tartu Uus Teater lükkab mai etendused sügisesse ja jätkab suvelavastuse ettevalmistustega

Tartu Uue Teatri pressiteade

Tartu uus teater Foto: Eesi Raa Oreškin

27. aprill / Nüüdseks on selge, et eriolukord riigis ei lõpe aprilliga ning tavapärane etendustegevus ei taastu veel kuid. Sellega seoses on Tartu Uus Teater edasi lükanud maikuu etendused ning töötab sügisese mängukava kallal. Kõik ostetud piletid kehtivad järgmise hooaja jooksul, keegi ilma ei jää.

Senini käivad suvelavastuse “Serafima+Bogdan” ettevalmistused. "Loodame, et kõikide inimeste, sh meie teatripubliku panus kriisist väljatulemiseks kannab vilja, et praegune lahusolemine toob meid augustiks jälle kokku ning etendused toimuvad väljakuulutatud kuupäevadel. Hoiame teid kursis," ütlesid teatri esindajad. 

Et kokkusaamine teatrisaalis on muutunud nii haavatavaks, on Tartu Uus Teater välja töötamas ka uusi teatrivorme, et siiski edasi suhelda, mis ka ei juhtuks. Värskeid uudiseid sel teemal saab jagada ehk juba maikuus.

Seni kuni teatrisse veel kokku tulla ei saa, on teatrisõpradel võimalus teatrit toetada ostes Uue Teatri veebipoest. Poes on saadaval teatri kinkekaardid, raamatud, plaadid, särgid, kotid ja nokatsid. 

Viimati muudetud 27.04.2020