Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
16°

Tartu Valguskülast jõuavad otseülekanded Terevisooni ja Elmari raadiosse

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

linnavaade Foto: Tarmo Haud

17. detsember / Jõulumeeleolud Tartu Valguskülast jõuavad sel nädalal Emajõelinnast kaugemale - neljapäeva hommikul läheb Tartu raekoja platsilt eetrisse Terevisioon.

Laupäeval ning pühapäeval teeb otseülekandeid Elmari raadio.

Neljapäeval, 19. detsembril kell 6.55 alustab Tartu kesklinnast otseülekannet Terevisioon, intervjueeritavad on tartlased ja teemad Tartuga seotud. Nii soovitame neil tartlastel, kes ise sel ajal raeplatsil ei liigu, võtta sisse koht teleri ees!
21. ja 22. detsembril kolivad oma stuudioga jõululisse Valguskülla Elmari saatejuhid, kellelt jõuab laupäeval ja pühapäeval kell 12–17 raadioeetrisse eriprogramm Tartust.
 
Lisaks meediale toimub Tartu kesklinnas lähipäevil rohkelt muudki vaatamist ja tegemist.
Nii soovib Tartu Kiirabi jagada linnarahvaga oma jõulurõõmu ja esitleb reedel, 20. detsembril  oma uusi kiirabiautosid. Sõidukid on raekoja platsil uudistamiseks kell 16 –17:30. Jõulumeeleolu aitab luua Tartu Kiirabi segakoor „Sireenid“ ja naistantsurühm „Hädaabi“.

20. detsembril kell 17. ja 21. detsembril kell 14 saavad kirjandushuvilised teha jõulujalutuskäigu kirjandusäpi TartuFic saatel. Tartu Linnaraamatukogu pakub sel moel võimalust avastada Tartut tuntud kirjanike tekstide ja vanade fotode kaudu.

Pühapäeval, 22. detsembril kell 17 süüdatakse raekoja platsil neljas advendiküünal ja tartlasi tervitavad Tartu abilinnapea Mihkel Lees ja Tartu Ülikooli-Jaani koguduse abiõpetaja Naatan Haamer.
 
24. detsembril kell 12 kuulutavad Tartus jõulurahu välja Tartu linnapea Urmas Klaas ja EELK Lõuna piirkonna piiskop Joel Luhamets. Nagu juba tavaks, pakub Maitseelamuste Koda sel päeval ka maitsvat jõulusuppi.
 
Valgusküla ja Tartu jõuluaja programmi näeb: https://joululinntartu.ee/kogu-programm/.

Tartu jõuluküla on avatud 10. jaanuarini 2020.

Lisateave:
Maris Peebo
Tartu Linnavalitsuse kultuuriosakond
Tiigi Seltsimaja
Jõululinn Tartu 2019/2020 korraldaja
506 877

Helle Tolmoff

avalike suhete osakond
kommunikatsioonispetsialist

Tel: 736 1336
Mob: 529 4297

Viimati muudetud 19.12.2019