Размер текста

Междустрочие

Контрастность

Placeholder Placeholder
Background image
11°
Для слабовидящих
11°

Новости

Tartu otsib noorsootöö tunnustussündmuse korraldajat

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

ohupallid

5 сентября / Iga-aastane Tartu noorsootöö tunnustussündmus toimub tänavu 4. detsembril. Noorsooteenistus ootab kuni 1. oktoobrini pakkumisi sündmuse läbiviimiseks.

Tartu linnas tunnustatakse igal aastal noorsootöö parimaid. 2019. aastal antakse tunnustused koos 1000 euro suuruse preemiaga üle neljas kategoorias: aasta noorsootöö tegija, aasta noor tegija, aasta noortesõbralik tegu ning aasta noorsootöö teemaline üliõpilastöö. Kategooriate täpsemad kirjeldused on kinnitanud Tartu Linnavolikogu. Tunnustatavate valimist korraldab noorsooteenistus. Konkursid kuulutatakse välja oktoobris.

Tartu noorsootöö tunnustussündmuse sihtrühm on Tartu linna aktiivsed noorsootöö tegijad, sh noortekeskuste, huvikoolide, noorsootöö ühingute, huvitegevuse ühingute ning noorteühingute töötajad ja vabatahtlikud vanuses 14+. Varasemate sündmuste kohta leiab infot Tartu linna kodulehelt. Osalejaid on aastati olnud 100-120.

Noorsooteenistus ootab korraldajalt sündmust, mis on omanäoline ja ebatraditsiooniline ning seotud digikultuuriga - on ju Kultuuriministeerium 2020. aasta nimetanud digikultuuri aastaks. Eelistatud on pakkumised, mis on temaatikalt ja asukohalt selgelt erinevad viimaste aastate tunnustussündmustest, mille kohta leiab infot noorsooteenistuse sotsiaalmeediakanalitest (Facebook, YouTube).

Eeldame korraldajalt tervikliku kontseptsiooni pakkumist ideest tehniliste lahendusteni, sh videokutse külalistele, videod aunimetuste saajate tutvustamiseks, kontseptsioonist lähtuvad pisimeened aunimetuste saajatele, sündmuse toimumiskoha leidmine ja rent, suupisted, sündmuse jäädvustamine fotos ja/või videos jne. Ideekavand võib valmida ja hilisem teostus toimuda mitme teenusepakkuja koostöös. Detailid täpsustatakse koostöös noorsooteenistusega.

Huvilistel esitada ideekavand pikkusega 1-2 A4 ning eelarvevisand 1. oktoobriks Tartu noorsooteenistusele aadressil Laura.Kalaus@raad.tartu.ee.

Lisainfo: Laura Kalaus, 736 1364

Laura.Kalaus@raad.tartu.ee

Последнее изменение 20.03.2020