Размер текста

Междустрочие

Контрастность

Placeholder Placeholder
Background image
Для слабовидящих

Новости

Mänguasjamuuseum avab detsembris mängukarude trolliliini

Tartu Mänguasjamuuseumi pressiteade

karu Nässu

28 ноября / Laupäeval, 30. novembril, just päev enne detsembri saabumist saavad kõige kiiremad ja kavalamad päkapikud jõuluvana abilistena mänguasjamuuseumi poes enda varusid täiendada.

Kõige uuema mänguasjana esitletakse sel laupäeval mängukarude trollibussi, mis on valminud koostöös Trallibussikoondisega.

Mänguasjamuuseumis saab sel laupäeval iga sisse astunu nõu ja abi, kas valida jõulukingiks raamat või trallibuss, väike puust hobune või imekaunis jõuluehe. Nädalavahetusel on kõigil piisavalt aega, et vaadata üle poesahtlite salavarud ning müügikappide kõige tagumised nurgad. Lisaks osatakse muuseumis sedagi öelda, milliseid teatripileteid võiksid päkapikud kingikottidesse poetada ning milliste sussidega on kõige parem aknalaua juurde hiilida.

Kavalate päkapikkude jaoks on jõuluostude soovituslett avatud 30. novembril kella 11-14 ning 14. detsembril kella 11-14. Muuseumi ja Teatri Kodu erilise valikuga kingipoed on avatud kolmapäevast pühapäevani kella 11-18. Muuseumipoodi tulekuks ei pea ostma muuseumipiletit.

Tartu Mänguasjamuuseum ja Teatri Kodu asuvad Tartu vanalinnas Lutsu tänaval ja on aastaringselt avatud kolmapäevast pühapäevani kell 11-18. Lisainfot näituste, teatrietenduste ja õpitubade kohta saab aadressilt www.mm.ee või telefonil 7461 777.

Lisainfo:
Marge Pärnits
Tartu Mänguasjamuuseumi arendusjuht
marge@mm.ee
5136716
www.mm.ee

Последнее изменение 28.11.2019