Размер текста

Междустрочие

Контрастность

Placeholder Placeholder
Background image
-2°
Для слабовидящих
-2°

Новости

Tarkvaraettevõtte Mooncascade kutsub asutusi loovutama seisma jäänud sülearvuteid koolilastele

Mooncascade OÜ pressiteade

Pildil tarkvaraettevõtte Mooncascade kaasasutaja Asko Seeba.

16 марта / Tarkvaraettevõtte Mooncascade kutsub asutusi ja organisatsioone üles loovutama koolilastele oma seisma jäänud sülearvuteid, mida enam igapäeva tööks ei vajata.

Alates 16. märtsist on üldhariduskoolide õpilased suunatud eriolukorra tõttu Eestis distantsõppele. Kui paljude jaoks ei valmista osalemine e-keskkonda üle viidud õppes probleeme, on meie seas ka perekondi, kus see pole vahendite tõttu kahjuks võimalik.

Tarkvaraettevõtte Mooncascade kaasasutaja Asko Seeba sõnul soovivad nad täiendavalt Facebookis formeerunud “Igale koolilapsele arvuti!” algatusele viia kokku just organisatsioonid, üldhariduskoolid ja õpilased. “Soovime, et igale koolilapsele leiduks sülearvuti, millega jätkata õpinguid. Kutsume üles Tartu ja selle lähiümbruse asutusi loovutama oma seisma jäänud sülearvuteid ja algatusega ühinema ka teise ettevõtteid üle Eesti,” ütles ta.

“Asutused võiksid liituda aktsiooniga ja otsida kontakti oma kohaliku omavalitsuse ametnikuga, et leida üheskoos lahendus koolilaste õppimisvõimaluste parendamiseks,” kutsub Seeba ettevõtteid üle Eesti otsima kontakti kohalike omavalitsuste ametnikega.

Tartu piirkonna ettevõtted saavad oma loovutamissoovist eelnevalt anda teada numbril 5250644 või saates e-kiri aadressile Kairit.Peekman@raad.tartu.ee, mille järel antakse täpsemad juhised. Sülearvuteid saab üle anda aadressil Raekoja plats 12. Koolidesse aitab sülearvutid toimetada Kairit Peekman Tartu Linnavalitsuse haridusosakonnast.

Üleskutset saab võimaluse korral jagada ka Facebookis!

 

Lisateave:

Asko Seeba,  Mooncascade OÜ kaasasutaja, 510 5744, asko.seeba@mooncascade.com

Kairit Peekman, Tartu Linnavalitsus, haridusosakond, 525 0644, Kairit.Peekman@raad.tartu.ee

Последнее изменение 15.04.2020