Размер текста

Междустрочие

Контрастность

Placeholder Placeholder
Background image
-2°
Для слабовидящих
-2°

Новости

Eesti Ornitoloogiaühing ja Tartu Kunstimuuseum kutsuvad joonistama kuldnokaga postkaarti

Eesti Ornitoloogiaühingu ja Tartu Kunstimuuseumi pressiteade

23 февраля / Eesti Ornitoloogiaühing ja Tartu Kunstimuuseum tuletavad meelde, et aasta linnu kuldnoka joonistusvõistlus kestab 15. märtsini.

Sel aastal on joonistustena oodatud postkaardid, millest parimad tööd Eesti Ornitoloogiaühing ka ära trükib.

Joonistusvõistlusel saavad osaleda igas vanuses huvilised. Esitatav töö peab olema pliiatsijoonistus. Tööde esitamise tähtaeg on 15. märts, joonistusvõistluse tingimused leiab aasta linnu kodulehelt: https://eoy.ee/kuldnokk/joonistusvoistlus.

Saabunud postkaarte hindavad Tartu Kunstimuuseumi muuseumipedagoog Kristel Sibul ning bioloog Veljo Runnel aasta linnu meeskonna toel kolmes vanuserühmas: kuni 11-aastased, 12–19-aastased ja vanemad kui 20-aastased. Parimad postkaardid avalikustatakse ja trükitakse aprillis. Kuna Eesti Post annab 29. aprillil välja ka kuldnoka postmargi, saavad kõik soovijad sel aastal saata kuldnoka margiga varustatud postkaarte. Parimate joonistajate auhindamine toimub Eesti Ornitoloogiaühingu suvepäevadel juunis (juhul, kui epidemoloogiline olukord võimaldab).

Postkaardi joonistusvõistlust korraldavad Eesti Ornitoloogiaühing ja Tartu Kunstimuuseum. Auhindadega toetavad korraldajad, ajakiri "Eesti Loodus" ja Eesti Post. Kuldnoka aasta läbiviimist toetab SA Keskkonnainvesteeringute Keskus.

Pane tähele! Kuldnoka välimuse ning elu-olu kohta saab rohkem lugeda aasta linnu kodulehelt.

Lisateave:
Margus Ots
Aasta linnu koordinaator
margus.ots@eoy.ee
www.eoy.ee/kuldnokk

Последнее изменение 23.02.2021