Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
-17°
-17°

Tartu Linnatransport

Tartu eesmärk on pakkuda keskkonnasõbralikku liikumiskeskkonda, mis arvestab kõiki liikumisviise. Eriti soositakse kergliikluse ja ühistranspordi kasutamist.

Linnamajanduse osakond
Raekoja plats 3, 51003 Tartu
736 1270
 

Tartu Linnatransport

Asutuse Tartu Linnatransport ülesanded on ühistranspordi, sealhulgas bussiliikluse, taksonduse ja rattaringluse korraldamine.

Aadress: Raekoja plats 3 IV korrus

E-posti aadress: linnatransport@tartu.ee

Vastuvõtt toimub eelneval kokkuleppel

Kontaktid

Roman Meeksa - juhataja
Tartu Linnatranspordi juhtimine
Raekoja plats 3 IV k ruum 400; tel 736 1021, 517 3566; e-post: Roman.Meeksa@tartu.ee

Ivar Oja - arendusjuht
Raekoja plats 3 IV k ruum 402; tel 508 7928 ; e-post: Ivar.Oja@tartu.ee

Oskar Vevers - ühistranspordi kvaliteedijuht
Ühistransporditeenuse kvaliteedi kontrollimine, bussikaardiga seotud tegevused
Raekoja plats 3 IV k ruum 404; tel 736 1199, e-post: Oskar.Vevers@tartu.ee

Madis Oona - ühistranspordi peaspetsialist
Bussiliikluse korraldamine, taksoveoload
Raekoja plats 3 IV k ruum 404;  tel 736 1129,  e-post: Madis.Oona@tartu.ee

Kadi Metsma - büroojuht
Dokumendihaldus, personalitöö, klienditeenindus ja infovahetus
Raekoja plats 3 IV k ruum 403; tel 5393 8851, e-post: Kadi.Metsma@tartu.ee

Kristel Kikas - rattaringluse spetsialist
Rattaringluse info ja kirjavahetus, kasutajate nõustamine
Tel 5887 0409, e-post: Kristel.Kikas@tartu.ee

Angelika Rähn - infokeskuse koordinaator
Tartu linna infotelefoni 1789  igapäevatöö koordineerimine
Tel 5919 4453, e-post: Angelika.Rahn@tartu.ee

 

Foto: Joonas Sisask
Foto: Joonas Sisask

Vaata veel

Viimati muudetud 03.11.2021