Размер текста

Междустрочие

Контрастность

Placeholder Placeholder
Background image
17°
Для слабовидящих
17°

Tartu Linnavalitsus

Linnajuhid
Tööjaotus
Komisjonid
Контакты

Linnapea Urmas Klaas

Linnapea peamised ülesanded on:

  • linnavalitsuse juhtimine
  • linna arenguperspektiividega seotud küsimuste koordineerimine
  • linna esindamine
  • sisekontrolli korraldamine
  • linnavalitsuse personaliküsimused
  • linna välissuhted
  • mainekujundus
  • suhte- ja teabekorraldus

Urmas Klaas (CV) valiti linnapeaks 14. novembril 2017.

Abilinnapea Mihkel Lees

Abilinnapea peamised ülesanded on:

  • migratsioon

  • sotsiaalkindlustus ja -hooldus

  • sotsiaalpoliitika

  • tervishoid

  • tööhõive

Mihkel Lees (CV) valiti abilinnapeaks 13. septembril 2018.

Abilinnapea Reno Laidre

Abilinnapea peamised ülesanded on:

  • arengukavad
  • ehitusjärelevalve
  • linnaplaneerimine
  • maakorraldus

Reno Laidre (CV) valiti abilinnapeaks 14. novembril 2017.

Abilinnapea Raimond Tamm

Abilinnapea peamised ülesanded on:

 

  • avalik kord

  • energiamajandus

  • ettevõtlus

  • innovatsioon

  • keskkonnakaitse

  • linnamajandus

  • turism

Raimond Tamm (CV) valiti abilinnapeaks 14. novembril 2017.

Abilinnapea Asko Tamme

Abilinnapea peamised ülesanded on:

  • haridus
  • kultuur
  • kehakultuur ja sport
  • noorsootöö
  • teadus

Asko Tamme (CV) valiti abilinnapeaks 13. veebruaril 2020.

Abilinnapea Gea Kangilaski

Abilinnapea peamised ülesanded on:

  • laenupoliitika
  • linnavarad
  • rahandus ja eelarve

Gea Kangilaski (CV) valiti abilinnapeaks 13. veebruaril  2020.

Последнее изменение 26.02.2020

Tööjaotus ja asendamiste kord

Linnapea

URMAS KLAAS

Linnavalitsuse struktuuriüksus: 

  • avalike suhete osakond

Põhiküsimused:

  • linnavalitsuse juhtimine

  • linna arenguperspektiividega seotud küsimused

  • linna esindamine

  • linnavalitsuse personaliküsimused

  • linna välissuhted

  • mainekujundus

  • sisekontrolli korraldamine

  • suhte- ja teabekorraldus

Asendamise järjekord:

  1. asendaja abilinnapea Raimond Tamm
  2. asendaja abilinnapea Mihkel Lees
  3. asendaja abilinnapea Reno Laidre
  4. asendaja abilinnapea Gea Kangilaski
  5. asendaja abilinnapea Asko Tamme
Linnavalitsuse liikmed 2018. aasta aprillis
Linnavalitsuse liikmed 2018. aasta aprillis

ABILINNAPEAD

Reno Laidre

Linnavalitsuse struktuuriüksused:

  • arhitektuuri ja ehituse osakond
  • linnaplaneerimise ja maakorralduse osakond

Põhiküsimused:

  • arengukavad

  • ehitusjärelevalve

  • linnaplaneerimine

  • maakorraldus

Asendamise järjekord:

  1. asendaja abilinnapea Raimond Tamm
  2. asendaja abilinnapea Gea Kangilaski
  3. asendaja abilinnapea Asko Tamme
  4. asendaja abilinnapea Mihkel Lees

Asko Tamme

Linnavalitsuse struktuuriüksused:

  • haridusosakond

  • kultuuriosakond

Põhiküsimused:

  • haridus

  • kehakultuur ja sport

  • kultuur

  • noorsootöö

  • teadus

Asendamise järjekord:

  1. asendaja abilinnapea Mihkel Lees

  2. asendaja abilinnapea Gea Kangilaski

  3. asendaja abilinnapea Reno Laidre

  4. asendaja abilinnapea Raimond Tamm

Gea Kangilaski

Linnavalitsuse struktuuriüksused:

  • linnavarade osakond

  • rahandusosakond

Põhiküsimused:

  • laenupoliitika

  • linnavarad

  • rahandus ja eelarve

Asendamise järjekord:

  1. asendaja abilinnapea Raimond Tamm

  2. asendaja abilinnapea Reno Laidre

  3. asendaja abilinnapea Mihkel Lees

  4. asendaja abilinnapea Asko Tamme

Raimond Tamm

Linnavalitsuse struktuuriüksused:

  • ettevõtluse osakond

  • linnamajanduse osakond

Põhiküsimused:

  • avalik kord

  • energiamajandus

  • ettevõtlus

  • innovatsioon

  • keskkonnakaitse

  • linnamajandus

  • turism

Asendamise järjekord:

  1. asendaja abilinnapea Gea Kangilaski

  2. asendaja abilinnapea Reno Laidre

  3. asendaja abilinnapea Asko Tamme

  4. asendaja abilinnapea Mihkel Lees

Mihkel Lees

Linnavalitsuse struktuuriüksus:

  • sotsiaal- ja tervishoiuosakond

Põhiküsimused:

  • migratsioon

  • sotsiaalkindlustus ja -hooldus

  • sotsiaalpoliitika

  • tervishoid

  • tööhõive

Asendamise järjekord:

  1. asendaja abilinnapea Asko Tamme

  2. asendaja abilinnapea Reno Laidre

  3. asendaja abilinnapea Gea Kangilaski

  4. asendaja abilinnapea Raimond Tamm

Последнее изменение 24.03.2020

Tartu Linnavalitsuse komisjonid

Tartu linna kriisikomisjon

Koosseis

esimees: linnapea, 
aseesimehed:  linnamajanduse valdkonda kureeriv abilinnapea; linnamajanduse osakonna juhataja,
koordinaator: kriisireguleerimisala peaspetsialist,
liikmed: abilinnapead,
linnasekretär,
linnavarade osakonna juhataja,
sotsiaal- ja tervishoiuosakonna juhataja,
haridusosakonna juhataja,
avalike suhete osakonna kommunikatsioonijuht,
Lõuna prefektuuri Tartu politseijaoskonna esindaja,
Päästeameti Lõuna päästekeskuse esindaja,
Kaitseliidu Tartu Maleva malevapealik,
Kaitseväe Ühendatud Õppeasutuste ülem,
Tartu Ülikooli esindaja,
Eesti Maaülikooli esindaja,

Terviseameti Lõuna talituse esindaja,
AS Eesti Raudtee esindaja,
Sihtasutuse Tartu Kiirabi esindaja.

Tartu linna kriisikomisjoni põhimäärus

Linnaruumi ekspertgrupp

Koosseis

Ekspertgrupi tööd juhib arhitektuuri ja ehituse osakonna juhataja.
Gruppi kuuluvad Tartu Linnavalitsuse (sh Tiigi Seltsimaja, Tartu Linnamuuseumi), Kõrgema Kunstikooli Pallas, Sihtasutuse Tartu Keskkonnahariduskeskus, Eesti Rahva Muuseumi, Eesti Arhitektide Liidu ning Eesti Maastikuarhitektide Liidu esindajad.

Linnaruumi ekspertgrupi moodustamine ja tegevuse aluste kinnitamine

Tartu linna muinsuskaitse komisjon

Koosseis

Komisjon on 5-liikmeline, sinna kuuluvad:

arhitektuuri ja ehituse osakonna juhataja-linnaarhitekt,
arhitektuuri ja ehituse osakonna muinsuskaitse peaspetsialistid,
linnaplaneerimise ja maakorralduse osakonna üldplaneeringu teenistuse juhataja,
muinsuskaitseameti spetsialist.

Muinsuskaitse komisjoni koosseis ja töökord

 

 

 

 

Kergliiklusteede arendamise komisjon

Koosseis

aseesimees: Rein Haak, linnamajanduse osakonna juhataja
protokollija:  linnamajanduse osakonna projekti assistent, tema äraolekul koosoleku juhataja poolt määratud isik
Kaspar Kokk, Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Juha-Matti Aronen, Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Evert Rööpson, Eesti Reformierakond
Raimond Tamm, Eesti Reformierakond
Triin Lukk, Eesti Keskerakond
Arvo Lehemets, Valimisliit Isamaaline Tartu Kodanik
Siim Vatalin, Valimisliit Vabakund
Eva Kirillova, Tartu Puuetega Inimeste Koda
Anne Kõiv, Lõuna-Eesti Pimedate Ühing/Tartu Emajõe Kool
Anneli Timpmann, Lõuna-Eesti Pimedate Ühing
Aleksander Tähe, Tartumaa Liikumispuuetega Inimeste Ühing
Ilmar Part, Tartu Liiklejate Koda
Avo Rosenvald, Ühendus Jalgrattalinn Tartu
Rein Lepik,  jalgrattaklubi "Vänta Aga"

 

Heiki Kalberg, Eesti Planeerijate Ühing
Oleg Lužetski linnamajanduse osakonna teedeteenistuse juhataja
Martin Nelis, linnamajanduse osakonna liikluskorraldusteenistuse juhataja
Mihkel Vijar, linnamajanduse osakonna teedeteenistuse jalg- ja jalgrattateede peaspetsialist
Madis Tammeorg, linnamajanduse osakonna haljastus- ja puhastusteenistuse linnapuhastuse peaspetsialist
linnamajanduse osakonna projektijuht
Indrek Ranniku, linnaplaneerimise ja maakorralduse osakonna üldplaneeringu- ja arenguteenistuse juhataja
Mati Raamat, linnaplaneerimise ja maakorralduse osakonna inseneriteenistuse juhataja-linnainsener

 

 

 

Kergliiklusteede arendamise komisjoni koosseisu kinnitamine

Eluasemekomisjon

Koosseis

sotsiaal- ja tervishoiuosakonda kureeriv abilinnapea (esimees),
linnavarade osakonda kureeriv abilinnapea (aseesimees),

sotsiaal- ja tervishoiuosakonna sotsiaaltööteenistuse juhataja,

linnavarade osakonna eluruumide teenistuse juhataja.

 

Komisjoni põhimäärus

Komisjoni põhimääruse muutmine

 

 

 

 

Последнее изменение 13.02.2020

Urmas Klaas - linnapea

Linnavalitsuse juhtimine, linna arenguperspektiividega seotud küsimused, linna esindamine, sisekontrolli korraldamine, linnavalitsuse personaliküsimused, linna välissuhted, mainekujundus, suhte- ja teabekorraldus.

736 1221

513 5145

Raekoda, Tartu

vajalik eelregistreerimine tel 736 1111

Raimond Tamm - abilinnapea

Linnamajandus, energiamajandus, keskkonnakaitse, ettevõtlus, turism

736 1213

515 4738

Raekoda II k ruum 10

vajalik eelregistreerimine tel 736 1111

Gea Kangilaski - abilinnapea

Rahandus ja eelarve, laenupoliitika, linnavarad

736 1163

521 3295

Raekoda III k ruum 14

vajalik eelregistreerimine tel 736 1111

Asko Tamme - abilinnapea

Haridus, kultuur, teadus, noorsootöö, kehakultuur ja sport

736 1223

5340 2784

Raekoda II k ruum 3

vajalik eelregistreerimine tel 736 1111

Reno Laidre - abilinnapea

Linnaplaneerimine, maakorraldus, ehitus ja arhitektuur

736 1224

528 6361

Raekoda II k ruum 4

vajalik eelregistreerimine tel 736 1111

Mihkel Lees - abilinnapea

sotsiaalabi ja tervishoid

736 1210

-

Raekoda II k ruum 6

vajalik eelregistreerimine tel 736 1111

Quicklinks