Text size

Line spacing

Contrast

Placeholder Placeholder
Background image
For visually impaired

Leiubüroo

Kui olete leidnud või kaotanud midagi tähtsat ja vajalikku, siis andke sellest siin teada. Leiubüroos kuulutamine on imelihtne ning selle kasutamine on täiesti tasuta. 
Leiubüroo ja Tartu Linnavalitsus ei vastuta sisestatud info õigsuse ja leitud või kaotatud asjade õige omanikuni jõudmise eest.  Jätame endale õiguse kustutada sobimatud sissekanded. Kuulutused arhiveeritakse automaatselt 1 kuu pärast sisestamist.

Leitud ja kaotatud asjade kohta saab infot ka politsei andmebaasist või politsei infotelefonil 730 8687

Ads
Add an ad
Kuulutuse tüüp:
Keyword(s):

Date range:

Found Võtmed

Võtmed kukkusid Riia mnt ja Kastani tänava ristile, kell 21:20 paiku 12.06. Möödasõitev auto peatus ja ütles, et keegi härrasmees korjas need maast üles.

Added: 12.06.2024

Lost Telefon Poco f4 gt

Kaotasin telefoni reedel vastu laupäeva 08.06.2024 Rüütli tänava kandis. Kui keegi on leidnud või teab kuhu telefon viidi, siis palun kirjutage mulle [email protected]. Eile käisin otsimas aga tulutult. Ehk on kuhugi ruumi viidud. Viimane asukoht oli tundide viisi pildil ühel kohal - ehk, et telefon ilmselt ei liikunud ringi. Proovisin seni otsida kuni aku veel tühi polnud. Telefonil oli ümbris tagant riidest. Leidjale kirjeldan täpsemalt.

Added: 09.06.2024

Lost Kadunud rahakott

Tere!

Kaduma läinud must Calvin Kleini rahakott, tõenäoliselt jäi nr 4 bussi peale. Sees on minu nimega dokumendid. Leidmise korral jätke sõnum numbrile +37256846266, helistan Teile!

Added: 04.06.2024