Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Leiubüroo

Kui olete leidnud või kaotanud midagi tähtsat ja vajalikku, siis andke sellest siin teada. Leiubüroos kuulutamine on imelihtne ning selle kasutamine on täiesti tasuta. 
Leiubüroo ja Tartu Linnavalitsus ei vastuta sisestatud info õigsuse ja leitud või kaotatud asjade õige omanikuni jõudmise eest.  Jätame endale õiguse kustutada sobimatud sissekanded. Kuulutused arhiveeritakse automaatselt 1 kuu pärast sisestamist.

Leitud ja kaotatud asjade kohta saab infot ka politsei andmebaasist või politsei infotelefonil 730 8687

Kuulutused
Lisa kuulutus
Kuulutuse tüüp:
Märksõna(d):

Periood:

Kaotatud Trennikott

Tere!
Kesklinnast kaasa haaratud trennikott, milles oli 2 reketiti, tenniseriided ja jalanõud. Äkki keegi leiab või märkab kuskil.

Lisatud: 07.05.2024

Kaotatud plush toy

Dear all,
we have lost our son's plush toy on May the 2nd, at Tartu Keskpark or at the number 2 Kesklin IV bus stop (Sõpruse pst direction, where we got off the bus) , or on the bus 2 itself, between the 2.45 and the 4.00 PM. We are an Italian family but my husband is currently working in Tartu. This is our last chance to find our son's most loved toy. Please see the picture in attachment. Thank you for your help.
With the kindest regards

Lisatud: 06.05.2024

Leitud Jalgratas

Leitud mustvalge INSERA jalgratas.

Lisatud: 01.05.2024

Kaotatud hall külmkast

Hall vahtpolüstüroolkast läks kaduma. Suurus ca 30*40*40 sentimeetrit.

Lisatud: 30.04.2024

Kaotatud Võtmed

Kaotatud võtmed nahast võtmehoidjas Tartu kesklinna-Supilinna-Tähtvere kandis. Võtmehoidja on sarnane nagu pildil, värvilt tumedam.

Lisatud: 28.04.2024