Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Dementse isiku hooldamise koolitusmaterjal

Sotsiaal- ja tervishoiuosakond
Raekoja plats 3, 51003 Tartu
736 1300
 

Koolitusmaterjal

Tartu linnavalitsuse sotsiaalabiosakonna partnerlusega loodi programmi Interreg IVC käigus rahastatud projektis „Teleassistance Services for Elderly Patients with Dementia Syndrome, Alzheimer, and their Families” veebipõhine koolitusplatvorm dementse isiku lähedastele. Taustauuringu tegemisel selgus, et hoolekandes kasutatakse vähe teleassisteerimisvõimalust ja dementsuse kohta on infot vähe kätte saada.

Propageerimaks teleassisteerimise võimalusi ja tutvustamaks projekti tegevusi, avaldab sotsiaalabiosakond Tartu linna kodulehel dementse isiku koduse hoolekande koolitusmooduli materjalid. Koolitusmaterjal on mõeldud dementsuse sündroomiga isikule, tema lähedastele ja tuttavatele, hoolekande- ja tervishoiutöötajatele kasutamiseks ja sihtgrupile tutvustamiseks. Koolitusmaterjaliga tutvunutel palume vastata lehekülje lõpuosas olevatele küsimustele.

Koolitusmaterjalina on kasutatud Tartu linnavalitsuse sotsiaal- ja tervishoiuosakonna koostatud materjali ja Tartu Hooldekodu kaasabil valminud fotosid ning www.sxc.hu veebileheküljel vabavarana pakutud fotosid.

Koolitusmaterjal

Viimati muudetud 07.12.2020