Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Liitu infolistiga

Siit leiate infot asjaajamise, toetus- ja arendusvõimaluste ning ettevõtluskeskkonna kohta.

Ettevõtluse arengu osakond
Küüni 5 II korrus, 51004 Tartu
736 1192
 

Ettevõtlusteemalised meililistid

Tartu linnavalitsuse ettevõtluse arengu osakond on loonud ettevõtlusteemalised meililistid. Nende kaudu levitatakse linnavalitsuses tekkivat ja linnavalitsusse jõudvat teavet, mis puudutab Tartu linna ettevõtlust ja ettevõtteid ning mis võiks ettevõtjatele huvi pakkuda. Näiteks uued seadused ja normatiivaktid (nii Tartu linna kui ka riiklikul tasandil), üritused (kontaktüritused, Tartu linnavalitsuse infopäevad), konkursid Tartu linnas tegutsevatele ettevõtetele jmt.

Vastavalt ettevõtete tegevusaladele on võimalik ühineda viie meililistiga:

  • kaubandus – info kaubandusasutustele;
  • tootmine – info tootmisettevõtetele;
  • teenindus – info teenindusettevõtetele;
  • turism – info põhiliselt majutusasutustele;
  • toitlustus  –  info toitlustusettevõtetele.

Listiga liitumiseks või listist lahkumiseks klõpsake vastavat linki. Seepeale avaneb uues aknas lihtne vorm, kuhu sisestage ettevõtte nimi või enda nimi (ainult liitumise korral) ning e-posti aadress (nii liitumise kui ka lahkumise korral).

Pärast vormi täitmist ning liitu listiga (subscribe) või lahku listist (unsubscribe)  nupu klõpsamist saate peagi sisestatud e-posti aadressile teate, et teie käsu täitmine õnnestus.

Kui ettevõtte tegevus ei ole otseselt seotud ühegagi nimetatud aladest või kui ettevõttel on korraga mitu tegevusala, on võimalik liituda ka mitme meililistiga, kuid sellisel juhul jõuab nii mõnigi üldine teade teieni mitu korda.

Viimati muudetud 07.12.2020