Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Volikogu istungid ja dokumendid

Volikogu istungid
Osavõtt istungitest
Menetluses eelnõud
Volikogu dokumendid
Istungite ülekanded ja videod

Linnavolikogu istungid

Volikogu istungid on reeglina kord kuus neljapäeviti algusega kell 15:00 Tartu Ülikooli Raamatukogu konverentsisaalis.  Juulis ja augustis tavaliselt istungeid ei peeta. Volikogu istungi eelsel nädalal toimuvad komisjonide koosolekud.

Linnavolikogu istungid on avalikud, võib tulla kohapeale jälgima, samuti saab istungi ülekannet vaadata linna kodulehel, Youtube’i kanalil https://www.youtube.com/c/Tartulinn ja volikogu Facebookis https://www.facebook.com/tartuvolikogu/

Istungid 2024. aastal

25. jaanuar
15. veebruar
21. märts
18. aprill

16. mai
6. juuni
20. juuni
12. september

10. oktoober
7. november
5. detsember
19. detsember

Istungid 2023. aastal

 

 

 

Elektrooniline hääletamine volikogus

Viimati muudetud 17.01.2024

 

Linnavolikogu liige Kandideerimisnimekiri Volituste periood algas 10.11.2021 Istungeid/osalenud
Laura Danilas Reformierakond   31/31
Ene Ergma Reformierakond   31/31
Hele Everaus Reformierakond   31/31
Jelena Frunze Keskerakond   31/30
Mart Hiob Sotsiaaldemokraatlik Erakond alates 19.11.21 30/30
Tamara Hristoforova Reformierakond   31/31
Priit Humal Isamaa Erakond 10.11.21-
11.11.21;
01.01.24-
...
2/2
Veljo Ipits Reformierakond   31/31
Harri Jallajas Reformierakond 15.01.24-
...
2/2
Helmer Jõgi Reformierakond alates 19.11.21 30/30
Toomas Jürgenstein Sotsiaaldemokraatlik Erakond 10.11.21-
11.01.22;
13.05.22-
20.07.22;
06.04.23-
...
18/18
Triin Anette Kaasik Reformierakond   31/30
Indrek Kalda Eesti Konservatiivne Rahvaerakond   31/28
Lembit Kalev Isamaa Erakond   31/31
Gea Kangilaski Sotsiaaldemokraatlik Erakond 10.11.21-
18.11.21;
10.01.23- 
...
15/15
Anneli Kannus Erakond Eesti 200   31/31
Toomas Kapp Reformierakond   31/31
Indrek Katušin Reformierakond alates 03.07.23 7/7
Mart Kivastik Erakond Eesti 200   31/28
Merle Kivest Eesti Konservatiivne Rahvaerakond   31/29
Krõõt Kiviste Reformierakond   31/31
Hannes Klaas Erakond Eesti 200 alates 18.04.23 11/11
Kaspar Kokk Isamaa Erakond alates 12.11.21 31/31
Vahur Kollom Erakond Eesti 200 alates
15.09.23
6/6
Silver Kuusik Eesti Konservatiivne Rahvaerakond   31/31
Reno Laidre Reformierakond   31/31
Jaak Laineste Erakond Eesti 200   31/31
Kadri Leetmaa Sotsiaaldemokraatlik Erakond   31/31
Verni Loodmaa Reformierakond   31/30
Mihhail Lotman Isamaa Erakond   31/26
Tõnis Lukas Isamaa Erakond 10.11.21-
18.07.22;
19.04.23-
...
23/23
Senta-Ellinor Michelson Reformierakond   31/31
Loone Ots Eesti Konservatiivne Rahvaerakond   31/30
Pärtel Piirimäe Erakond Eesti 200   31/31
Heljo Pikhof Sotsiaaldemokraatlik Erakond   31/31
Nikolai Põdramägi Keskerakond   31/31
Malle Pärn Eesti Konservatiivne Rahvaerakond   31/30
Mari Roostik Reformierakond alates 12.11.21 31/31
Jüri Sasi Reformierakond   31/31
Margit Sutrop Reformierakond   31/31
Artjom Suvorov Keskerakond 10.11.21-31.12.22;
07.04.23-
...
28/27
Aivar Sööt Eesti Konservatiivne Rahvaerakond alates
06.04.23
11/9
Armen Šahbazjan Reformierakond alates 19.11.21 30/30
Jaan Toots Keskerakond   31/30
Pille Tsopp-Pagan Erakond Eesti 200   31/31
Kristiina Tõnnisson Erakond Eesti 200   31/31
Jaak Valge Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 10.11.21-
10.04.23;
14.12.23-
...
23/22
Marti Viilu Reformierakond alates 19.11.21 30/29
Imre Vähi Eesti Konservatiivne Rahvaerakond   31/31
Volitused peatatud või lõpetatud Kandideerimise nimekiri Volituste periood Istungeid/osalenud
Karl Aaron Adson Sotsiaaldemokraatlik Erakond 19.11.21-
06.04.23
19/19
Indrek Hirv Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 10.04.23-
13.12.23
8/8
Priit Jagomägi Isamaa Erakond 12.11.21-
10.05.22;
16.11.22 -
24.01.22
12/10
Merle Jääger Isamaa Erakond 10.11.21-
11.11.21;
11.05.21-
31.12.23
20/18
Kristina Kallas Erakond Eesti 200 10.11.21- 
17.04.23
20/20
Lemmit Kaplinski Sotsiaaldemokraatlik Erakond 10.11.21-
18.11.21
1/1
Urmas Klaas Reformierakond 10.11.21-
18.11.21
1/1
Ants Laaneots Reformierakond 10.11.21-
11.11.21
0/0
Mihkel Lees Reformierakond 10.11.21-
18.11.21
1/1
Merike Lumi Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 10.11.21-
06.04.23
20/20
Ismail Mirzojev Keskerakond 01.01.23-
06.04.23
3/3
Martin Ottas Reformierakond 10.11.21-
02.07.23
24/24
Eveliis Padar Sotsiaaldemokraatlik Erakond 12.01.22-
12.05.22;
21.07.22-
09.01.23
10/10
Kristo Seli Reformierakond 10.11.21-
14.01.24
29/29
Raimond Tamm Reformierakond 10.11.21-
18.11.21
1/1
Tanel Tein Erakond Eesti 200 10.11.21-
14.09.23
25/25
Allan Unt Isamaa Erakond 21.07.22-
16.11.22;
25.01.23-
19.04.23
5/5

Viimati muudetud 15.02.2024

Viimati muudetud 07.12.2020

Viimati muudetud 07.12.2020

Viimati muudetud 27.12.2023