Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
22°

Volikogu istungid ja dokumendid

Volikogu istungid
Osavõtt istungitest
Menetluses eelnõud
Volikogu dokumendid
Istungite ülekanded ja videod

Linnavolikogu istungid

Volikogu istungid on reeglina kord kuus neljapäeviti algusega kell 15:00. Pärast 2020. aasta märtsis riigis eriolukorra kehtestamist võttis volikogu kasutusele ka elektroonilised töövormid. Juulis ja augustis tavaliselt istungeid ei peeta. Volikogu istungi eelsel nädalal toimuvad komisjonide koosolekud.

Linnavolikogu istungid on avalikud, võib tulla kohapeale jälgima, samuti saab istungi ülekannet vaadata linna kodulehel, Youtube’i kanalil https://www.youtube.com/c/Tartulinn ja volikogu Facebookis https://www.facebook.com/tartuvolikogu/

Istungid 2021. aastal

15. aprill
20. mai
10. juuni

1. juuli
16. september
7. oktoober

Istungid 2020. aastal

 

Foto: Lauri Kulpsoo
Foto: Lauri Kulpsoo

Viimati muudetud 10.05.2021

 

Linnavolikogu liige Kandideerimisnimekiri Volituste periood (kui märkimata, siis koosseisu algusest 01.11.2017 katkematult) Istungeid/osalenud
Laura Danilas Reformierakond   46/43
Ene Ergma Reformierakond   46/43
Jelena Frunze Keskerakond   46/43
Martin Hallik Sotsiaaldemokraatlik Erakond 01.11.2017 - 30.08.2018
01.01.2021 - ...
17/15
Indrek Hirv Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 01.11.2017 - 15.11.2017
03.04.2018 - 01.11.2018
05.03.2019 - 31.10.2019
01.04.2020 - ...
29/27
Tamara Hristoforova Reformierakond   46/45
Veljo Ipits Reformierakond   46/43
Harri Jallajas Reformierakond   46/45
Helmer Jõgi Reformierakond 07.10.2019 - 11.02.2020
16.05.2020 - ...
17/16
Merle Jääger Valimisliit Tartu Heaks   46/26
Toomas Jürgenstein Sotsiaaldemokraatlik Erakond 01.11.2017 - 02.11.2017
04.03.2019 - ...
26/25
Triin Anette Kaasik Reformierakond 01.11.2017 - 21.05.2018
22.08.2018 - ...
43/34
Indrek Kalda Eesti Konservatiivne Rahvaerakond   46/34
Anneli Kannus Isamaa Erakond 06.12.2018 - 07.01.2019
11.04.2019 - ...
27/22
Lemmit Kaplinski Sotsiaaldemokraatlik Erakond   46/43
Toomas Kapp Reformierakond   46/46
Indrek Katušin Reformierakond 09.11.2017 - 17.02.2020
21.05.2020 - ...
43/36
Krõõt Kiviste Reformierakond 02.11.2017 - 17.02.2020
18.05.2020 - ...
44/37
Hannes Klaas Valimisliit Tartu Eest 01.11.2017 - 07.01.2020
02.09.2020 - ...
39/38
Rein Kokk Keskerakond   46/44
Jüri Kõre Valimisliit Tartu Heaks   46/40
Ants Laaneots Reformierakond   46/37
Peeter Laurson Isamaa Erakond   46/45
Kadri Leetmaa Sotsiaaldemokraatlik Erakond   46/39
Verni Loodmaa Reformierakond   46/39
Eva Loskit Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 01.11.2017 - 30.03.2020
02.09.2020 - ...
42/42
Mihhail Lotman Isamaa Erakond 01.11.2017 - 26.04.2019
17.08.2020 - ...
31/19
Ott Maidre Sotsiaaldemokraatlik Erakond   46/42
Senta-Ellinor Michelson Reformierakond   46/45
Aadu Must Keskerakond   46/43
Nikolai Männik Reformierakond 12.11.2017 - 13.11.2017
13.02.2018 - ...
41/39
Irina Panova Keskerakond   46/46
Heljo Pikhof Sotsiaaldemokraatlik Erakond   46/35
Andrus Punt Reformierakond 12.11.2017 - ... 45/44
Nikolai Põdramägi Keskerakond   46/45
Karl Pütsepp Sotsiaaldemokraatlik Erakond 18.02.2020 - ... 14/14
Jüri-Ott Salm Valimisliit Tartu Heaks 01.11.2017 - 06.06.2019
07.06.2020 - ...
34/32
Jüri Sasi Reformierakond 12.11.2017 - 13.02.2018
21.05.2018 - 22.08.2018
14.09.2018 - 01.10.2018
12.04.2019 - ...
32/32
Kristo Seli Reformierakond   46/43
Artjom Suvorov Keskerakond 01.11.2017 - 02.11.2017
25.11.2020 - ...
6/6
Indrek Särg Eesti Konservatiivne Rahvaerakond   46/44
Vladimir Šokman Keskerakond   46/46
Kaja Tarto Eesti Konservatiivne Rahvaerakond   46/42
Tanel Tein Valimisliit Tartu Eest 01.11.2017 - 07.11.2018
02.07.2019 - 03.12.2019
22/19
Toomas Tein Reformierakond   46/36
Tiia Teppan Reformierakond 01.11.2017 - 12.11.2017
01.10.2018 - ...
32/30
Kristjan Tiirik Reformierakond   46/46
Piret Uluots Sotsiaaldemokraatlik Erakond 20.04.2018 - ... 37/36
Heiki Vilep Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 15.11.2017 - 03.04.2018
01.11.2018 - 05.03.2019
16.04.2018 - ...
36/31
Volitused peatatud või lõpetatud Kandideerimise nimekiri Volituste periood Istungeid/osalenud
Argo Annuk Isamaa Erakond 07.01.2019 - 15.01.2019;
27.04.2019 - 17.08.2020
15/12
Malle Blumenau Reformierakond 01.11.2017 - 02.11.2017 0/0
Hele Everaus Reformierakond 01.11.2017 - 11.04.2019 21/18
Margus Hanson Reformierakond 18.02.2020 - 15.05.2020 2/2
Margus Jaanovits Valimisliit Tartu Eest 08.01.2020 - 01.09.2020 7/7
Ants Johanson Sotsiaaldemokraatlik Erakond 18.02.2020 - 31.12.2020 10/10
Vahur Kalmre Valimisliit Tartu Eest 07.11.2018 - 02.07.2019
04.12.2019 - 01.01.2021
24/23
Gea Kangilaski Sotsiaaldemokraatlik Erakond 01.11.2017 - 13.02.2020 32/25
Ragnar Kekkonen Reformierakond 02.11.2017-09.11.2017
13.02.2018-01.10.2019
22/20
Mika Arto Juhani Keränen Reformierakond 12.02.2020 - 20.05.2020 3/3
Hannes Klaas Valimisliit Tartu Eest 01.11.2017 - 07.01.2020 30/29
Urmas Klaas Reformierakond 01.11.2017 - 12.11.2017 1/1
Jarno Laur Sotsiaaldemokraatlik Erakond 01.11.2017 - 20.04.2018 9/6
Marju Lauristin Sotsiaaldemokraatlik Erakond 01.11.2017 - 08.03.2019 20/17
Mihkel Lees Reformierakond 01.11.2017 - 14.09.2018 14/14
Jaak Nigul Isamaa Erakond 09.11.2017 - 05.12.2018 15/9
Martin Parmas Reformierakond 13.11.2017 - 13.02.2018 4/4
Kalle Pilt Valimisliit Tartu Heaks 07.06.2019 - 06.06.2020 12/10
Aivar Riisalu Isamaa Erakond 01.11.2017 - 09.11.2017 1/1
Marina Riisalu Keskerakond 02.11.2017 - 24.11.2020 40/38
Valvo Semilarski Reformierakond 01.11.2017 - 02.11.2017 0/0
Jaan Willem Sibul Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 01.11.2019 - 01.09.2020 10/10
Tarvo Siilaberg Isamaa Erakond 15.01.2019 - 11.04.2019 3/2
Auli Solo Reformierakond 18.02.2020 - 17.05.2020 2/2
Raimond Tamm Reformierakond 01.11.2017 - 12.11.2017 1/1
Asko Tamme Sotsiaaldemokraatlik Erakond 30.08.2018 - 04.03.2019
08.03.2019 - 13.02.2020
19/18
Tanel Tein Valimisliit Tartu Eest 01.11.2017 - 07.11.2018
02.07.2019 - 03.12.2019
18/15

Viimati muudetud 16.04.2021

Viimati muudetud 07.12.2020

Viimati muudetud 07.12.2020

Viimati muudetud 27.01.2021