Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Volikogu istungid ja dokumendid

Volikogu istungid
Osavõtt istungitest
Menetluses eelnõud
Volikogu dokumendid
Istungite ülekanded ja videod

Linnavolikogu istungid

Volikogu istungid on reeglina kord kuus neljapäeviti algusega kell 15:00. Pärast 2020. aasta märtsis riigis eriolukorra kehtestamist võttis volikogu kasutusele ka elektroonilised töövormid. Juulis ja augustis tavaliselt istungeid ei peeta. Volikogu istungi eelsel nädalal toimuvad komisjonide koosolekud.

Linnavolikogu istungid on avalikud, võib tulla kohapeale jälgima, samuti saab istungi ülekannet vaadata linna kodulehel, Youtube’i kanalil https://www.youtube.com/c/Tartulinn ja volikogu Facebookis https://www.facebook.com/tartuvolikogu/

Istungid 2021. aastal

21. jaanuar
18. veebruar
18. märts

15. aprill
20. mai
10. juuni

1. juuli
16. september
7. oktoober

Istungid 2020. aastal

 

Foto: Lauri Kulpsoo
Foto: Lauri Kulpsoo

Viimati muudetud 13.11.2020

 

Linnavolikogu liige Kandideerimisnimekiri Volituste periood (kui märkimata, siis koosseisu algusest 01.11.2017 katkematult) Istungeid/osalenud
Laura Danilas Reformierakond   40/37
Ene Ergma Reformierakond   40/37
Jelena Frunze Keskerakond   40/37
Indrek Hirv Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 01.11.2017 - 15.11.2017
03.04.2018 - 01.11.2018
05.03.2019 - 31.10.2019
01.04.2020 - ...
23/21
Tamara Hristoforova Reformierakond   40/39
Veljo Ipits Reformierakond   40/37
Harri Jallajas Reformierakond   40/39
Ants Johanson Sotsiaaldemokraatlik Erakond 18.02.2020 - ... 8/8
Helmer Jõgi Reformierakond 07.10.2019 - 11.02.2020
16.05.2020 - ...
11/10
Merle Jääger Valimisliit Tartu Heaks   40/24
Toomas Jürgenstein Sotsiaaldemokraatlik Erakond 01.11.2017 - 02.11.2017
04.03.2019 - ...
20/19
Triin Anette Kaasik Reformierakond 01.11.2017 - 21.05.2018
22.08.2018 - ...
37/29
Indrek Kalda Eesti Konservatiivne Rahvaerakond   40/28
Vahur Kalmre Valimisliit Tartu Eest 07.11.2018 - 02.07.2019
04.12.2019 - ...
22/21
Anneli Kannus Isamaa Erakond 06.12.2018 - 07.01.2019
11.04.2019 - ...
21/16
Lemmit Kaplinski Sotsiaaldemokraatlik Erakond   40/37
Toomas Kapp Reformierakond   40/40
Indrek Katušin Reformierakond 09.11.2017 - 17.02.2020
21.05.2020 - ...
37/30
Krõõt Kiviste Reformierakond 02.11.2017 - 17.02.2020
18.05.2020 - ...
38/31
Hannes Klaas Valimisliit Tartu Eest 01.11.2017 - 07.01.2020
02.09.2020 - ...
33/32
Rein Kokk Keskerakond   40/38
Jüri Kõre Valimisliit Tartu Heaks   40/34
Ants Laaneots Reformierakond   40/31
Peeter Laurson Isamaa Erakond   40/39
Kadri Leetmaa Sotsiaaldemokraatlik Erakond   40/33
Verni Loodmaa Reformierakond   40/33
Eva Loskit Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 01.11.2017 - 30.03.2020
02.09.2020 - ...
36/36
Mihhail Lotman Isamaa Erakond 01.11.2017 - 26.04.2019
17.08.2020 - ...
25/14
Ott Maidre Sotsiaaldemokraatlik Erakond   40/36
Senta-Ellinor Michelson Reformierakond   40/39
Aadu Must Keskerakond   40/37
Nikolai Männik Reformierakond 12.11.2017 - 13.11.2017
13.02.2018 - ...
35/33
Irina Panova Keskerakond   40/40
Heljo Pikhof Sotsiaaldemokraatlik Erakond   40/29
Andrus Punt Reformierakond 12.11.2017 - ... 39/38
Nikolai Põdramägi Keskerakond   40/39
Karl Pütsepp Sotsiaaldemokraatlik Erakond 18.02.2020 - ... 8/8
Jüri-Ott Salm Valimisliit Tartu Heaks 01.11.2017 - 06.06.2019
07.06.2020 - ...
28/26
Jüri Sasi Reformierakond 12.11.2017 - 13.02.2018
21.05.2018 - 22.08.2018
14.09.2018 - 01.10.2018
12.04.2019 - ...
26/26
Kristo Seli Reformierakond   40/37
Artjom Suvorov Keskerakond 01.11.2017 - 02.11.2017
25.11.2020 - ...
0/0
Indrek Särg Eesti Konservatiivne Rahvaerakond   40/38
Vladimir Šokman Keskerakond   40/40
Kaja Tarto Eesti Konservatiivne Rahvaerakond   40/36
Toomas Tein Reformierakond   40/30
Tiia Teppan Reformierakond 01.11.2017 - 12.11.2017
01.10.2018 - ...
26/24
Kristjan Tiirik Reformierakond   40/40
Piret Uluots Sotsiaaldemokraatlik Erakond 20.04.2018 - ... 31/30
Heiki Vilep Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 15.11.2017 - 03.04.2018
01.11.2018 - 05.03.2019
16.04.2018 - ...
30/25
Volitused peatatud või lõpetatud Kandideerimise nimekiri Volituste periood Istungeid/osalenud
Argo Annuk Isamaa Erakond 07.01.2019 - 15.01.2019;
27.04.2019 - 17.08.2020
15/12
Malle Blumenau Reformierakond 01.11.2017 - 02.11.2017 0/0
Hele Everaus Reformierakond 01.11.2017 - 11.04.2019 21/18
Martin Hallik Sotsiaaldemokraatlik Erakond 01.11.2017 - 30.08.2018 13/11
Margus Hanson Reformierakond 18.02.2020 - 15.05.2020 2/2
Margus Jaanovits Valimisliit Tartu Eest 08.01.2020 - 01.09.2020 7/7
Gea Kangilaski Sotsiaaldemokraatlik Erakond 01.11.2017 - 13.02.2020 32/25
Ragnar Kekkonen Reformierakond 02.11.2017-09.11.2017
13.02.2018-01.10.2019
22/20
Mika Arto Juhani Keränen Reformierakond 12.02.2020 - 20.05.2020 3/3
Hannes Klaas Valimisliit Tartu Eest 01.11.2017 - 07.01.2020 30/29
Urmas Klaas Reformierakond 01.11.2017 - 12.11.2017 1/1
Jarno Laur Sotsiaaldemokraatlik Erakond 01.11.2017 - 20.04.2018 9/6
Marju Lauristin Sotsiaaldemokraatlik Erakond 01.11.2017 - 08.03.2019 20/17
Mihkel Lees Reformierakond 01.11.2017 - 14.09.2018 14/14
Jaak Nigul Isamaa Erakond 09.11.2017 - 05.12.2018 15/9
Martin Parmas Reformierakond 13.11.2017 - 13.02.2018 4/4
Kalle Pilt Valimisliit Tartu Heaks 07.06.2019 - 06.06.2020 12/10
Aivar Riisalu Isamaa Erakond 01.11.2017 - 09.11.2017 1/1
Marina Riisalu Keskerakond 02.11.2017 - 24.11.2020 40/38
Valvo Semilarski Reformierakond 01.11.2017 - 02.11.2017 0/0
Jaan Willem Sibul Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 01.11.2019 - 01.09.2020 10/10
Tarvo Siilaberg Isamaa Erakond 15.01.2019 - 11.04.2019 3/2
Auli Solo Reformierakond 18.02.2020 - 17.05.2020 2/2
Raimond Tamm Reformierakond 01.11.2017 - 12.11.2017 1/1
Asko Tamme Sotsiaaldemokraatlik Erakond 30.08.2018 - 04.03.2019
08.03.2019 - 13.02.2020
19/18
Tanel Tein Valimisliit Tartu Eest 01.11.2017 - 07.11.2018
02.07.2019 - 03.12.2019
18/15

Viimati muudetud 25.11.2020

Viimati muudetud 10.04.2018

Viimati muudetud 05.04.2018

Viimati muudetud 09.10.2020