Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Statistika

Siit leiate infot asjaajamise, toetus- ja arendusvõimaluste ning ettevõtluskeskkonna kohta.

Ettevõtluse arengu osakond
Küüni 5 II korrus, 51004 Tartu
736 1192
 

Statistika

Tartu linna on registreeritud u 13 000 ettevõtet ning levinumateks tegevusaladeks on hulgi- ja jaekaubandus, mootorsõidukite ja mootorrataste remont, kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus, ehitus, kinnisvara, veondus ja laondus, info ja side ning töötlev tööstus.

Käesoleva lehe alalehel on põhjalikum ülevaade Tartusse registreeritud ettevõtete müügitulust, kasumist ja töötajate arvust. Lisaks on võimalik tutvuda ettevõtete müügitulu, kasumi ja töötajate arvuga sektorite kaupa (alates 2016. aastast on andmetes ka endise Tähtvere valla ettevõtted).

Täiendavat statistikat Tartu ettevõtluse ja muude linnaelu valdkondade kohta on võimalik leida iga-aastaselt koostatavast Tartu linna statistilisest ülevaatest.

Statistikaamet lõi 2020. aastal visualiseeritud andemetega juhtimislauad, mis annavad hea ülevaate värskeimatest saadaolevatest andmetest. Allpool on kuvatud Tartu linna ettevõtluskeskkonda puudutavad andmegraafikud.  

Vt ka Töötukassa peamisi statistilisi näitajaid.

Statistikaameti juhtlaudade kuvamine Tartu Linna lehel on toetatud Euroopa Liidu Interreg BSR projektist Empinno Monitor S3
Statistikaameti juhtlaudade kuvamine Tartu Linna lehel on toetatud Euroopa Liidu Interreg BSR projektist Empinno Monitor S3

Viimati muudetud 08.03.2022