Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
10°

Autovabaduse puiestee programmi kavandamisel oodatakse tartlaste ideid

Tartu linnavalitsuse pressiteade

Autovabaduse puiestee 2020 Foto: Mana Kaasik

3. mai / Vabaduse puiestee lõigust saab ka sel suvel kuuks ajaks mõnus vaba aja veetmise koht, kus saab nautida mitmekülgset kultuuriprogrammi ja linnaruumi elavdavaid tegevusi. Sel aastal on kõik tartlased oodatud programmi koostamisel kaasa rääkima.

Tartlased saavad ideekorjel pakkuda ideid, kuidas rikastada tänavust Autovabaduse puiestee programmi. Ideekorje leiab kodulehelt www.tartu.ee/avp-ideekorje. Ideede esitajad peaksid olema valmis need ka ise ellu viima.

„Sel suvel ootab külastajaid ees veel suuremaks kasvanud veesilm, karussell, AS Tartu Turu lille-, toidu- ja käsitööturud. Kõrval asuvast pargist leiab kunsti- ja piknikualad, rulapargi ja statsionaarse suvelava, kuhu Tartu 2024 meeskond kutsub esinema muusikuid ja DJ-sid ning palju muud. Aga igaüks saab selles osas kaasa rääkida, et programm oleks veelgi mitmekesisem ning kõnetaks kõiki linlasi," ütles kultuuriosakonna juhataja Marleen Viidul.

Ideid tänavuse Autovabaduse puiestee programmi rikastamiseks oodatakse 15. maini. 

Autovabaduse puiestee toimub 9. juulist kuni 8. augustini. Korraldajad jälgivad pidevalt viiruse leviku olukorda ja lähtuvad sellest programmi kavandamisel. Rohkem infot sündmuse kohta leiab kodulehelt: www.tartu.ee/et/autovabaduse-puiestee.

2020. aastal esimest korda toimunud Autovabaduse puiesteel käis kuu aja jooksul üle 150 000 külastaja ning toimus rohkem kui 200 üritust, etteastet, vestlust, kohtumist, minikontserti ja töötuba.

Lisainfo: kultuuriosakonna juhataja Marleen Viidul, tel 527 1723, marleen.viidul@tartu.ee.

Rutt Ernits-Sups

avalike suhete osakond
kommunikatsioonispetsialist

Tel:
Mob: 5554 0731

Viimati muudetud 06.05.2021