Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
17°

Eesti suurim äriideede konkurss Ajujaht ootab osalejaid 28. oktoobrini

Ajujaht 2018

19. oktoober / Eesti suurim äriideede konkurss Ajujaht üheskoos Tartu linnaga ootab ideid pühapäeva, 28. oktoobrini! Ajujahi auhinnafond on vähemalt 60 000 eurot, millest 4000 eurot on mõeldud parimale Tartu ettevõtte ideele. Eriauhinna paneb välja Tartu linn.

Möödunud aastal esitati Tartumaalt Ajujahile 54 äriideed, mis on võrdne Harjumaalt esitatud ideedega. Tartumaalt pärit ideede tase on olnud kõrge ja mitmed neist on võtnud ka konkursi võidu. Viimane nendest oli kolme aasta eest Ajujahi võitnud Sprayprinter.

Ajujaht on ideedekonkurss ja oodatud on ideed kõiksugu valdkondadest ja sektoritest. Ajujahil on toetajaid kõiksugu valdkondadest, mistõttu saame pakkuda arengutuge erinevatest valdkondadest pärit äriideedele. Oodatud on äriideed nii sotsiaalse ettevõtluse, keskkonna, tervishoiu ja meditsiini kui ka näiteks loomemajanduse, disaini või tööstuse valdkonnast. Kõiksugu IT-alased maailma muutvad äriideed muidugi ka!

Oma ideid on esitama oodatud kõik – nii noored kui kogenumad, õppivad kui töötavad kui ka need, kes juba ettevõtlusega tegelemise kogemus tagataskus olemas, kuid soovivad karjäärimuutust.

ESITA ENDA IDEE SIIN

Tead mõnda probleemi, mis vajaks lahendust?

Sinu idee on alles mõttetasandil või oled juba prototüübini jõudnud? See polegi oluline. Ajujahile esitatakse igal aastal enam kui 300 äriideed, mis on kõik väga erinevas faasis. Aitame igaüht sellega, mida täpselt neil vaja on. Ajujahil saad panna oma äriidee proovile turvalises keskkonnas, kus pole midagi kaotada. Pole oluline, kus sa praegu oled, oluline on see, kuhu sa tahad jõuda.

Kõrgetasemeline mentorlus ja koolitus

Ajujaht pakub sulle täielikku arenguprogrammi oma idee välja arendamiseks, rinda pistetakse erinevate ülesannete ja koolitustega, mis annavad teadmised idufirma loomiseks, mentorid tagavad kõrgetasemelise ekspertiisi ning mis kõige olulisem – kohtud uute inimestega, et luua kasulikke kontakte.

Võitja selgub Ajujahi finaalsaate otse-eetris

Ajujahi 60 000 euro suurune auhinnafond pakub algkapitali idee elluviimiseks ning telesaade võimaldab teha toote tuntuks ka ülejäänud Eesti rahva seas. Just sina võid olla Ajujahi järgmine võitja ning vallutada maailma. Võitja selgub Ajujahi finaalsaates TV3 otse-eetris 2019. aasta kevadel.

Kopsakas auhinnafondis on mitmeid eriauhindasid

Ajujahi 2018/2019 hooaja auhinnafond on 60 000 €, mille panevad kokku Ajujahi partnerid ja toetajad. Auhinnafond jagatakse arenguprogrammi ehk TOP 30 hulka jõudnud meeskondade vahel, millest lõviosa läheb jagamisele superfinaali jõudnud 3 parema idee vahel. 

Ajujahi toetajad panevad aga välja ka mitmeid eriauhindu, millele kandideerivad kõik Ajujahi arenguprogrammi ehk Top 30 hulka jõudnud meeskonnad:

  • Sotsiaalse ettevõtluse kategooria eriauhind 5000 €
  • Eriauhind vähenenud töövõimega inimestele keskenduvale ideele 3000 €
  • Eriauhind parimale Harku vallast pärit ideele 5000 €
  • Eriauhind parimale Saue vallast pärit ideele 5000 €
  • Eriauhind parimale Hiiu vallast pärit ideele 1000 €
  • Eriauhind Tallinna elukeskkonda paremaks muutvale ideele 3000 €
  • Eriauhind Tartu linna lemmikule kuni 4000 €

Kell tiksub.

Vaata lisa ja esita enda idee www.ajujaht.ee. Ideede esitamise tähtaeg on 28. oktoober.

 

Ajujahi kutsus ellu Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus. Elluviimist rahastab EAS Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest.

 

Viimati muudetud 19.10.2018