Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Eestit esindab Euroopa luuleprõmmul Milanos Kaisa Kuslapuu

TarSlämmi pressiteade

luulevõistlus Vildes

17. september 2019 / 14. septembril tunnustas rõkkav luulepublik Tartus Vildes ja Vines toimunud Eesti luuleprõmmu finaalüritusel meistritiitliga taas üht säravat lavaluuletajat.

Võitjaks tuli juba eelmiselgi aastal slämmilavadel populaarsust kogunud Kaisa Kuslapuu, kes esitas seekord muheda huumoriga armastusluulet. Koos väikese delegatsiooniga sõidab ta Tartust Eestit esindama Euroopa luuleprõmmu meistrivõistlustele Milanosse 2020. aasta varakevadel.

Laupäevase luuleõhtu särav esikolmik oli tasavägine. Teiseks tuli eri luulelaadides mõjus Anna Kaare Tallinnast ning kolmandaks teravmeelse ja sõnaosava päevakajalisusega Maris Pedaja Tartust. Külalisteks olid seekord luuletaja ja tantsija Sveta Grigorjeva ning Põhja-Makedoonia luuletaja Elena Prendjova, kellega ansamblis astusid luulega üles ka õhtujuhid ja korraldajad Sirel Heinloo ja Toomas Leppik.

Uus luuleprõmmu hooaeg algab Tartus TarSlämmiga 4. oktoobril, kus külalisesinejaks on briti luuletaja Andy Willoughby, kes on ühtlasi Tartu värskelt valitud resident-kirjanik.

Luuleprõmmu korraldab Eesti Lavaluule MTÜ (www.lavaluule.ee).

Viimati muudetud 17.09.2019