Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Esmaspäevast suletakse liiklusele Puiestee ja Roosi tänava ristmik

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

keelumärk Foto: Ove Maidla

22. september 2022 / Puiestee tänava rekonstrueerimistööd laienevad ja alates esmaspäevast, 26. septembrist suletakse liiklusele ka Puiestee ja Roosi tänava ristmik. Ristmik jääb suletuks novembri lõpuni.

Ümbersõiduks ei saa enam kasutada Muuseumi tee - Roosi – Puiestee ja vastupidi. Lähenedes Kõrveküla ja Jõgeva poolt on võimalik ümber sõita Narva maanteed ja Raatuse või Fortuuna tänavat pidi. Lähenedes Annelinna poolt saab ümber sõita Puiestee – Jaama – Narva mnt või Puiestee – Raatuse – Narva mnt.

Raskeveokitel on soovitatav kasutada ümbersõiduks Rõõmu – Viira tee, Aovere – Luunja tee, Jõhvi – Tartu mnt ja vastupidi. Lisaks tühistatakse raskeveokite massipiirangu märgid Narva mnt – Puiestee ristmikul (võimalik sõita Turu tn suunas), Raatuse – Puiestee ristmikul (võimalik liikuda Raatuse tänaval Narva mnt suunas) ja ka massipiirangu märk Sõpruse ringristmiku juures (võimalik liikuda Pikale tänavale). Peetri, Orava, Jänese, Roosi, Kasarmu tänavatel kehtestatakse C–kategooria sõidukitele sõidukeeld (v.a Puiestee tn ehitust teenindavad veokid).

Bussiliinide 7, 9 ja 10 hetkel kehtivas ajutises teekonnas muudatusi ei ole.

Töid teeb Tref AS. Sulgemise ja ajutise liikluskorralduse eest vastutab Tõnis Tagel (tel 511 3701, [email protected]; [email protected]).

Vt liiklusskeemi

 

Viimati muudetud 22.09.2022