Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Huvilisi oodatakse esmaspäeva õhtuti välitreeningutele

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

välitreening

3. september / Tartu linn korraldab täiskasvanutele tasuta välitreeninguid, mis toimuvad esmaspäeviti kell 18.30 – 20.00 Anne kanali äärsel välijõusaali platsil.

Välitreeningutele on oodatud nii algajad, kes vajavad esmaseid nõuandeid treeningutega alustamiseks, kui ka edasijõudnud, kes soovivad lisaks jõusaali võimalustele proovida treeninguid vabas õhus. Kõigile osalejatele leitakse võimetekohased harjutused ja sobiv treeningkoormus.

Välitreeningud toimuvad igal esmaspäeval kuni 27. septembrini. Kell 18.30 - 20.00 on Anne kanali äärsel välijõusaali platsil kohal füsioterapeut OÜ-st FysioCentrum, kes õpetab vastavalt osalejate soovidele ja vajadustele kasutama treeningvahendeid, aitab korrigeerida harjutuste sooritust ning nõustab treeningkava koostamisel. Treeningul läbitakse soojendus, põhitreening ja lõdvestus. Lisaks treeningule aitab füsioterapeut hinnata kehalist võimekust, et oleks näha, kas tehtud treeningust on kasu.

Treeningutele ei pea ennast ette registreerima ning huvilised saavad treeninguga liituda jooksvalt. Väga karmide ilmaolude (paduvihm ja äikesetorm) korral jääb treening ära, sellest teavitatakse ka Tartu linna kodulehel ja Facebooki lehel. Olenevalt osalejate arvust ning kehtivatest piirangutest hajutatakse osavõtjad treeningplatsil.

Treeningud on osalejatele tasuta. Tartu linna rahalisel toel viib treeningud läbi OÜ FysioCentrumi meeskond.

Lisainfo: Tartu linnavalitsuse sotsiaal- ja tervishoiuosakonna tervishoiuteenistuse juhataja Piret Väljaots, tel 7361 321.

Helle Tolmoff

avalike suhete osakond
kommunikatsioonispetsialist

Tel: 736 1336
Mob: 529 4297

Viimati muudetud 03.09.2021